Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Zbrojnice a střelnice  EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Zbrojnice a střelnice  EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Zbrojnice a střelnice  EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Zbrojnice a střelnice  EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Zbrojnice a střelnice  EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Zbrojnice a střelnice  EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Zbrojnice a střelnice  EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Zbrojnice a střelnice  EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Zbrojnice a střelnice  EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Zbrojnice a střelnice

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptySo marec 23, 2013 10:27 am

~Zbrojnica~
Tu si môžete doplniť muníciu, prípadne vymeniť staré oblečenie za nové. Pokiaľ je potrebné ísť na misiu a potrebujete inú zbraň ako máte pošlú vás priamo sem.
Samovoľné prezvrojovanie bez súhlasu Veliteľa je zakázané!


~Strelnica~
Na pohyblivých a nepohyblivých tercoch si môžete natrénovať strelbu ale aj boj z blízka. Na strelnici si každý nájde svoje miesto a mal by raz za čas ísť trénovať.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 12:58 am

Ozvala sa rana. Brokovnica mala taký spätný ráz, že ma zhodila na zadok.
"Geezus ***** kus ***** *****" Začala som nadávať jedna radosť a naštvane som brokovnicu šmarila na zem. Strhla som si z hlavy slúchatká a okuliare som si zložila na čelo. Rukou som sa začala škrabať v mojich zelených vlasoch a pohľad som uprela na terč, ktorý bol po jednej rane roztrielaný na kúsky.
"Takto to nepôjde, tá brokovnica má príliš silný spätný ráz." Zahundrala som si skôr pre seba a pomaly som ju zobrala do rúk. Vybrala som z nej zásobník, vybrala som z nej natiahnutú rozbušku a ešte raz som vystrelila strelu istotu. Brokovnica len cvakla, keďže som v nej pochopiteľne žiadne ďalšie náboje nemala. Zavesila som si ju na chrbát pomocou remeňa a zásobník som si strčila do veľkého vrecka na kombinéze. Následne som si obe ruky založila na hruď a so zamysleným výrazom na tvári som sa začala prechádzať po celej zbrojnici sem a tam. Musela som prísť na to, ako znížiť spätný ráz.. aby som ju vôbec udržala. Napadla ma jedna celkom jednoduchá vec. Proste by som pridala tlmenie, ktoré by absorbovalo nejakú časť spätného rázu a ja by som tým pádom mohla túto zbraň bez problémov používať. Začala som sa hrabať v zbraniach, ktoré boli už vyradené ako aj v náhradným súčiastkach. musela som nájsť dané tlmiče, ktoré by pasovali na môj model. V najhoršom by som si nejaký musela vyrobiť. Aspoň som aspoň doteraz mala volno a sama som nemienila zo Strongholdu vystrčiť nos. Takže som mala času viac než dosť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 1:06 am

Zamyšleně jsem se courala ke střelnici a pohled měla zapíchnutý do časopisu, který jsem si četla už po sté..ale co jiného dělat. Uslyšela jsem ránu a zvedla od časopisu oči. Někdo tam je..jak jinak. Pousmála jsme se a stočila časopis do ruličky a vydala se ke střelnici rychlejším krokem. Nešla jsme si tam zastřílet ale kouknout se jestli tam není z poslední výpravy nějaký zajímavý kousek, který jsem přehlídla když jsem tam dávala zbraně které jsme našli. Zastavila jsem se pár kroků za dívkou, která mě svým způsobem vytáčela...byla mi trochu podobné a to mě štvalo. Bylo to dětinské a já to věděla.
"Hledáš něco Angelie?" Usmála jsme se a začala obhlížet zbraně jako když si šelma vyhlíží svou oběť.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 1:15 am

Zobrala som do rúk staršiu verziu winchestrovky. Bola som celkom pobavená, že ju tu niekto nechal. Niektorý vojaci si proste na klasiku potrpeli a toto bol celkom udržiavaný kúsok. Skúšobne som si skúsila zameriavanie a následne som ju "prelomila", teda pozrela som sa do nábojnice. Náboj tam pochopiteĺne nebol, ani som sa nedivila. Dala som ju späť na miesto a otvorila som jeden z úložných boxov, v ktorých sa nachádzali náhradné súčiastky do zbraní. Započula som hlas a len som sa pre seba pousmiala.
"Zdravím šéfová!" Mávla som rukou no nepozrela som sa na ňu. Práve som svôj zrak uprela na jeden z tlmičov, ktorý by mohol byť ten pravý.. teoreticky.
"Potrebujem tlmič. Som strašné pintítko, potrebujem znížiť spätný ráz na mojej brokovnici.. takto ju buď neudržím v rukách, alebo udržím a sama sa na nohách neudržím. Ehm.. znie to chaoticky." Uškrnula som sa a konečne som sa vystrela. Pootočila som sa ku Milli.
"Ako sa máte?" Spýtala som sa a už som to pádlovala do časti zbrojnice, v ktorej sa nachádzali nástroje na úpravu zbraní. ROvnako ako aj stôl na ktorom sa to dalo robiť. Bolo to vlastne len kúsok odtiaľto, asi meter alebo dva. Stále sme sa mohli pokojne rozprávať.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 1:26 am

Zakřenila jsem se sama pro sebe a dřepla si abych si prohlídla zbraně které byly níž.
"Fajn, žiju takže se mám fajn." Pousmála jsme se stále spíš sama pro sebe a stoupla si.
Nic...jaké zklamání. Povzdechla jsem si, moje úchylka na sbírání zbraní byla vážně někdy hrozná. Pomalu jsem přešla k ní a sledovala co dělá.
"Podle tvé nálady soudím, že se máš taky fajn." Utrousila jsem a přešla ke stěně s nářadím které jsem začala zkoumat taky.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 1:44 am

Prikivovala som. Vyzeralo to tak, že ani nedávam pozor o tom čo hovorí. Počúvala som ju však no tiež som pri tom niečo robila. Začala som rozoberať moju brokovnicu. Neuniklo mi, že je Milli trocha sklamaná z ostavu zbraní ktoré tu boli. Moc som sa jej nedivila.
"Konečne sa mi podarilo zohnať na moju mašinu granátomet taaakže celkom fajn. Až na to že .. sa do toho sakra ťažko vyrába munícia." Dodala som a odobrala som starý tlmič, ktorý sa nachádzal pri pružine na oddrbanie nábojnice.
"Ak chcete nejakú zbraň, stačí povedať. Teraz mám voľno tak vám nejakú vyrobím." Zamumlala som pri práci a snažila som sa tam nastrkať trocha väčší tlmič, než sa tam pôvodne vošiel.
"Každopádne budem potrebovať nejaké.. parametre.. teda.. viete ako to myslím." V podstate som mlela neustále. Možno mi ani nebolo rozumieť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 1:49 am

Zamyšleně jsem si vzala do ruky menší kladivo a potěžkala jsem si ho, s povzdechnutím jsem ho zase vrátila a začala zkoumat dál.
"Granátomet.." Zopakovala jsem po ní nepřítomně a pak sebou cukla.
"Co že jsi vlastně dělala předtím za práci?"
Letmo jsme se na ní koukla a vzala si do ruky šroubovák u kterého jsem zkusila jak ostrou má špičku.
Kdo ví proč jsem to tu vlastně tak zkoumala.
"Heh, nebudu ti přidělávat práci. Ale kdybych nějakou potřebovala vím za kým jít."
Zakřenila jsem se a šroubovák zase vrátila na místo.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 2:00 am

Niečo tam.. ruplo.. no tlmič zapasoval na miesto a tak som brokovnicu znova začala skladať dohromady.
"Eeeehm.. nič zvláštneho. Bola som mechanik." Otočila som sa k Milli a uškrnula som sa.
"Otec ma naučil spraviť všetko. Od áut až po motorové píly. Proste všetko, do čoho sa dalo nejak fušovať. So zbraňami som sa naučila až tu." Päsťou som zarazila vonkajší kryt na brokovnicu tak, aby tam poriadne zapadol a pevne som dúfala, že sa to nerozsipe. Následne som brokovnicu Milli podala.
"Máte tu česť skúsiť to. Teeda dúfam že vám to v rukách nevybuchne ale teoreticky tam nemá čo vybuchnúť.. až na náboje ehm..." Hodila som na ňu taký prosebný kukuč a z vrecka som vytiahla zásobník, v ktorých bolo sedem brokovnicových nábojníc.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 2:13 am

"Jsi v tom vážně dobrá." Usmála jsme se a vzala si od ní brokovnici.
Než jsem ale stačila dojít k terčům ozvalo se cosi z vysílačky.
"Omluv mě na chvíli, a jestli ti to nebude vadit tohle si půjčím. Třeba to hned i vyzkouším." Zasmála jsme se a rozeběhla se pryč.
-přesun-
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 2:22 am

"Len..na.." Nedopovedala som, keď odbehla preč a ja som tak naprázdno hrábla rukou.
"..mi na to dajte.. pozor.." Dopovedala som no už to nemala ako počuť. S povzdychom som sa oprela o stôl na ktorom som pred tým rozoberala brokovnicu Teraz mi už ostávalo len čakať, kým sa sem vráti a kým mi zbraň dá.. no .. dúfala som že jej dva zásobníky stačiť budú.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 2:49 am

Dorazil som do strelnice. Precvičiť si strelbu ako každý týždeň. Bolo tu zopár ľudí, tiež by nie. Väčšina ľudí trénovala strieľanie tak, aby mohla skosiť čo najviac zombíkov. Najprv som si zobral cvičnú zbraň do pravej ruky a začal som strieľať do pohyblivého terča. Predtým som si však zložil moje okuliare a dal som si ochranné okuliare a na uši som si dal slúchadla, aby som z tých výstrelov neohluchol. Vystrieľal som celý zásobník cvičnej zbrani USP-match a položil ju naspäť tam kde bola. Potom som stlačil tlačítko, aby sa terč priblížil ku mne. Trafil som stred s niekoľkými guľkami, ale niektoré šli trošku ďalej od stredu. Zbrane do jednej ruky neboli tie pravé zbrane pre mňa. Ja som mal radšej môj sniper, ale s ním sa tu ťažko dalo strieľať na kilometer a pol. Strelnica nebola dostatočne dlhá. Dal som si dole ochranné slúchadlá a okuliare. Svoje slnečné okuliare som si nenasadzoval. Bol som predsa v budove a tu slnko nesvietilo.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 3:07 am

"Možno by som si mala zastrielať." Skonštatovala som, keď som sa pozerala na ľudí, ktorý si to očividne užívali. Ja som však nebola žiaden strelec. Jediné s čím som vedela strielať bola moja upravená brokovnica, ktorú teraz u seba mala komandérka. Založila som si ruky na hruď a s trocha otráveným pohľadom som si prezrela nejaké zbrane, ktoré nikomu nepatrili. Nakoniec som si pre istotu zobrala obyčajnú ľahkú brokovnicu, jednoranovku. Krabičku cvičných nábojov, po čom som zamierila ku strelnici. Vložila som nábojnicu do brokovnice a zamierila som. Následne som spustila pohyb terča, ktorý sa ku mne začal približovať. Pustila som spúšť a brokovnica vystrelila. Bol to dosť silný spätný náraz no aspoň som ho ustála. Strela však išla viac menej mimo. Ustrelila som terču jeho pravú časť. Keby že to je zombík, ustrelí mu to časť brucha no stále by išiel dopredu. Rýchlo som tam dala druhú nábojnicu a vystrelila som druhý krát. Tento krát sa terč viac menej rozpadol páč už bol tak strašne blízko, že som nemohla netrafiť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 3:15 am

Mno, nedalo by sa povedať, že som sem mieril zámerne, ale kroky ma sem proste doviedli, bez toho, žeby som mal záujem tu niečo konkrétne robiť. Vstúpil som do strelnice, a oči mi hneď začali vyhľadávať to, či tu niekto je. Nie, nebolo to z dôvodu, žeby som vyhľadával ľudí. Práve naopak, chcel som sa uistiť, či tu som sám, alebo nie. Bohužiaľ pre mňa, už tu niekto bol. Hmh... Toto jediné mi zaznelo v hlave, kedy som sa otočil a vybral som sa k rohu celej miestnosti. Chrbtom som sa o stenu oprel, a klesol som až na zem. Jednu nohu som pokrčil, a druhú som zasa vystrel. V rukách sa mi ocitla moja milovaná gitara, z ktorej už zazneli prvé tóny. Nič pripomínajúce melódiu, len som tak brnkol prstami po strunách, a počkal som, kým ich zvuk sám doznie. Hlavu som sklonil schválne tak, aby to vyzeralo, že moja pozornosť ide len k tejto gitare. Vďaka zamaskovaniu, a hlavne okuliarom bolo ale ťažké zistiť, že moje oči blúdili po miestnosti, a prezerali si dej v nej. Hodilo by sa aspoň niekoho sledovať, a pritom si brnkať na gitare, čo som mimochodom tiež začal. Pre ostatných to bol akoby bonus k streľbe, počúvať hudbu, hoci...mali sluchátka mno. Nuž, a to bolo všetko, čo som teraz robil, vedomí si aj toho, že podstupujem riziku príchodu niekoho ku mne, vzhľadom k tomu, že hudba proste upúta všetko živé...v týchto časoch vlastne aj neživé...
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 4:49 am

S nadšeným výrazom som sa objavila tu...Na mieste, kde som veľmi rada trávila čas. Mala som na sebe len obyčajné legíny a čierne tričko na ramienka. Nič zvláštne. Okolo mojich nôh sa obšmietal pes, Dragon...Je to zlatý retriever. Keby nebol na vodítku, asi by sa rozbehol k tu prítomným a začal po nich skákať a oblizovať ich.
Sklamane som si povzdychla, nečakala som, že tu bude toľko ľudí. Chcela som byť sama. Bolo vidno, že nie som v bohvieakej dobrej nálade, síce to nebolo nič hrozné, ale aj tak...Pustím ťa, ale buď dobrý, okey? Šepla som Dragonovi do ucha a odopla vodítko, načo sa Dragon nadšene kamsi rozbehol. No po druhých neskákal, ani ich nijako neotravoval. Z vrecka som si vytiahla MP4, chuť trénovať ma okamžite prešla. Sadla som si niekam do kúta miestnosti a namrzene pozorovala všetkých tu prítomných. Už som si chcela strčiť sluchátka do uší, keď v tom som začula hudbu...No, niekto si proste brnkal na gitare. Pohľad som uprela na nejakého čudáka, čo mu ani do tváre poriadne vidno nebolo a nadvihla jedno obočie. Nakoniec som len pokrútila hlavou, strčila si sluchátka do uší a zapla si nejakú poriadnu metalovú pesničku. Áno, bola som skôr na metal. Tie popové somariny ma nezaujímali, nehovoriac Rape, ktorý som doslova neznášala. Povzdychla som si a pohľad zabodla do stropu...Dragon sa ku mne vrátil, pritúlil sa ku mne a uprel na mňa prosebný pohľad. Hneď som vedela, čo chce. Začala som ho škrabkať za uškami, Dragon len spokojne plazil jazyk, kýval chvostom zo strany na stranu, pričom vlastne zametal podladu, a pozoroval druhých, ako si tam strieľajú do terčov.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 6:24 am

Prišli tu ďalší ľudia a dokonca aj pes, čo ma naozaj prekvapilo v hlave mi prebehlo * Wow, nie som jediný kto má v Strongholde psy. Otočil som sa na Cornéliu a cez hlavu mi prebehla myšlienka *Ani majiteľka toho psa nevypadá zle. To mi pripomína, že by som mal aj ja vyvenčiť Luckyho a Zimpiho. Pomalým krokom som došiel ku Cornélií a aj k tomu psovi. Zlatý Retríver, takého mala moja priateľka kedysi, keď ešte žila. Vlastne možno žila, ale to je veľmi malá pravdepodobnosť. Keď som sa priblížil ku Cornélií, tak som si všimol, že má sluchátka. Prišiel som pred jej zrak a rukou som jej zakýval. Dosť trápny pozdrav na začiatok, no predsa kričať na celú strelnicu by nebolo oveľa lepšie. Hneď ako si dala dole sluchátka som sa opýtal ,,Ahoj, ako sa voláš?" Na tvári som mal taký neutrálny výraz a z úst mi vyšlo ešte ,,Zlatý retríver. Ako sa volá a môžem si ho pohladkať? "
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 7:29 am

Došla jsem zase sem a prošla okolo všech možných lidí co tu byli.
Zastavila jsme se až u Angelie.
"Nebyla potřeba, koukám, že se to tu zaplnilo."
Podala jsme jí brokovnici a až teď se rozhlídla.
"Jinak to vypadá, že máme dalšího přeživšího. Teď je akorát na prohlídce v nemocnici."
Prokřupala jsem si prsty a nakonec i krk, který jsem měla ztuhlý.
Možná bych si měla zase zacvičit.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 7:45 am

S radosťou som odhodila tú neskutočne nepresnú brokovnicu a zobrala som si od Milli moju vlastnú, ktorú som jej požičiala. Vybyla som ju, prevesila som si ju na chrbát a len som si mierne povzdychla.
"Ďalší.. ak to takto pôjde ďalej, budeme musieť chodievať na výjazdy aj na niekoľko dní.. kvôli doplneniu zásob." Chvíľku to mohlo vyzerať, že za nový prírastok ani nie som rada. Rýchlo som však len mávla rukou.
"Uhm nie že by mi vadilo, že na zemi žije ešte celkom dosť ľudí... ja len.. no.. viete čo tým myslím." Dodala som a následne som sa obzrela po prítomných.
"Myslím že pôjdem skontrolovať stav mojich miláčikov.. keby náhodou." Pousmiala som sa ešte na komandérku a následne som sa pootočila smerom ku garážam.
"Pokojne môžte ísť so mnou." Dodala som no ďalej som sa už nezdržovala.
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 8:06 am

Nechápavo som sa zadívala na muža, ktorý sa práve predo mnou objavil a kývol rukou. Uškrnula som sa, vyzeralo to dosť komicky. Vytiahla som si teda jedno sluchátko z ucha. Som Cornelia, ale volaj ma len Corny. Nebolo na škodu zoznámiť sa tu s niekým novým. Síce som ho tu už pár krát videla, nikdy som sa však k nemu neprihovorila a ani on ku mne. Teda, až doteraz. Potľapkala som Dragona po chrbte, na čo mi oblízol tvár a ja som sa tlmene zasmiala. Volá sa Dragon. Letmo som pokrčila ramenami, keď sa opýtal, či ho môže pohladkať. Je to priateľský pes, takže v pohode...Myslím, že mu to vadiť nebude. Dragon sa celý nadšený postavil na zadné a laby mu položil na ramená, na čo ho začal oblizovať po tvári. Dospelí jedinci tejto rasy vo väčšine prípadov sú dosť veľkí na to, aby, až sa postavia na zadné, boli vysokí asi ako priemerný človek. Znova som sa musela uchechtnúť.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 9:07 am

Na tvár mi priletel úsmev. ,,Ja som Rayn" Odpovedal som skôr než Dragon na mňa skočil. Hneď ako na mňa skočil, doslova ma prevážil a vyviedol z rovnováhy a ja som spadol na zadok. Medzi tým ako ma začal olizovať som jej povedal ,,Veľmi priateľský pes." Ja som trochu odsunul hlavu a začal som Dragona škrabkať za ušami. Snažil som sa ho trošku inak zabaviť, než aby oblizoval moju hlavu. Medzi tým ako som ho škrabkal som povedal Ja mám doma Nemeckého Ovčiaka a Severského Huskyho, takže mám v ubytovni o zábavu postarané. Naďalej som škrabkal Dragona za ušami a ľavou rukou som si sliny z tváre utrel do svojho trička. Bolo mi to jedno, však to sa raz vyperie. ,,Ja som si myslel, že v tejto pevnosti už nikto nemá psa, ale ako vidím mýlil som sa. Teba som tu párkrát videl, takže nie si nová, však?" Položil som otázku a potom som Dragona začal škrabkať na bruchu.
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 9:25 am

Odvrátila som tvár a začala sa tlmene smiať, to ako spadol na zadok...Proste to zabil! Hneď som mala lepšiu náladu! Nakoniec som si odkašľala, aby som to nejak zakryla a natočila sa späť k nemu. Dragon ho už neoblizoval, len vrtel chvostom tak prudko, že som sa čudovala, že ešte nedostal do riti kŕč.
Keď ho začal škrabkať za ušami, Dragon len mierne natočil hlavu na stranu a s vyplazeným jazykom sa díval na Rayna, čo tiež vyzeralo dosť komicky. Severský Husky? Zaujímavé...Už som žiadneho dlho nevidela. Je to veľmi pekná rasa... Poznamenala som, pričom som si vytiahla aj druhé sluchátko z ucha a MP4 v ruke vypla. Dragon je proste môj miláčik...Darček od mojich rodičov na moje sedemnáste narodeniny. Pousmiala som sa pri spomienke, aká som bola šťastná, keď som v krabici našla malé roztomilé šteniatko. Nie, nie som nová. Žijem tu už niekoľko rokov. Pousmiala som sa.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 9:43 am

,,Zdám sa ti snáď smiešny?" Povedal som s veľkým úškrnom na tvári. Potom som sa postavil na nohy a oprášil som sa od prachu a špiny zo zeme. Prestal som škrabať Dragona a zhlboka som sa nadýchol. ,,Ja som v pevnosti ani nie rok. Rozmýšľal som, že by som ťa nejako kontaktoval, len že nemám ani mobil a v pevnosti sa nedajú ani len zohnať. Tááákže tým sa snaží básnik povedať, že by som si ti chcel niekedy zavolať, že by sme si niekam vyšli." Povedal som to dosť nie s istotou. Pre tých menej chápavejších ten básnik som mal byť ja. Na tvári som mal stále úsmev a nakoniec som podotkol ,,Si mi to dlžná, kvôli tvojmu psovi ma bolí môj zadok! " Môj úsmev sa po tejto narážke viac rozšíril a potom zas bol normálny.
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 10:03 am

Ty priamo nie...Ale skôr tie tvoje kúsky, čo si práve predviedol s Dragonom. Uškrnula som sa, len tak tak som znova nevybuchla do smiechu. Bola som škodoradostná...A čo? Škodoradostný je každý! Heh... Pokrútila som hlavou. Tým "niekam si vyšli" myslíš akože rande, jop? Musela som sa znova uškrnúť, na niečo také som však času veľmi nemala, keďže ma stále volali na nejaké misie a výpravy. V poslednej dobe som však mala trochu viac voľného času, takže som sa mohla i viac venovať svojmu miláčikovi. Dragon si poslušne sadol a ďalej vrtel chvostom.
Ale figu borovú som ti dlžná! Dragon na teba skončil, nie ja! Založila som si ruky na hrudi a urazene nafúkla líca, čo vyzeralo dosť smiešne. Samozrejme som urazenú len hrala, takže po niekoľkých sekundách som sa rozosmiala.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 10:12 am

"Jdu taky."
Prohodila jsem a vydala se za ní.
Musela jsem si zkontrolovat svého oblíbence, jestli mu po posledním provětrání nic není.
Když jsme procházela okolo zbraní naposledy jsme se zastavila jestli jsem náhodou něco nepřehlídla a pak zklamaně odešla pryč.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 10:13 am

,,Ak to tak nazývajú ženy, tak hej, na rande!" Odpovedal som jej taktiež s úškrnom a potom som dodal ,,Ale no ták videl som, ako si chcela po mne skočiť namiesto Dragona. " Teraz som sa rozosmial aj sám. Slovne som jej oponoval a to fakt skvelo. Akurát som sa bal, že po tomto výroku mi najskôr strelí facku alebo horšie, schytám medzi oči, ale stálo by to stále za to. Ja som vždy bol taký typ, čo všetko bral so srandou a všetkých podpichoval, ale len zo srandy. Poškrabal som sa po hlave a čakal na jej reakciu.
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  EmptyPo apríl 01, 2013 10:27 am

Uškrnula som sa a znova zavrtela hlavou. Poznáme sa len pár minút...A ty by si ma chcel už na rande pozývať? Dívala som sa naňho chvíľu ako na nejakého psychopata, neviem, čo je normálne, aby muž, čo pozná ženu len chvíľu, ju už pozýva na rande. Proste som nebola ten typ dievčaťa, ktorý sa hnal za mužmi ako pes za kosťou. Akonáhle povedal to, že som chcela po ňom skočiť, v ruke som držala meč s čepeľou ostrou ako britva a priložila som mu ju ku krku. Zopakuj to ešte raz, miláčku... Povedala som to milučkým hlasom a naklonila hlavu na stranu. Samozrejme, že ten milý tón bol len hraný! A vlastne som mu hlavu ani odseknúť nechcela, i keby som mohla...S povzdychom som nakoniec ostrú čepeľ od jeho krku oddialila, ale meč som nepustila. Dragon sa len udivene díval najprv na mňa, potom na Rayna.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zbrojnice a střelnice  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice a střelnice    Zbrojnice a střelnice  Empty

Návrat hore Goto down
 
Zbrojnice a střelnice
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zbrojnice, střelnice, cvičiště

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: Stronghold-
Prejdi na: