Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Mesto tieňov EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Mesto tieňov EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Mesto tieňov EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Mesto tieňov EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Mesto tieňov EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Mesto tieňov EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Mesto tieňov EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Mesto tieňov EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Mesto tieňov EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Mesto tieňov EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Mesto tieňov

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 3:27 am

Rozsiahle mesto, kde veľa ľudí našlo svoju smrť. Aj napriek apocalypse ktorá naďalej pretrváva na uliciach nájdete kopu zbytkov tiel. Prečo? Lebo sa poniektorý pokúšali utiecť pred skazou a to ich doviedlo aj na strechu a na sklonku svojho života radšej spáchali sebevraždu. Poniektorý na streche vyčkávali v nádeji že po nich príde pomoc. No nikto neprišiel.
Niektoré strechy sú samotné obsadené chodcami. (ľudia ktorý čakali na pomoc a skonali, premenili sa na to pred čím utekali). V podstate je nebezpečné akokoľvek sa po meste pohybovať. Budovy sú väčšinou obsadené chodcami, ulice tiež. Poniektoré obchody sú zatvorené a tak neprístupné komukoľvek a môžu poslúžiť ako vhodné útočisko. Veľký zvuk by mohol prilákať chodov z blízkych ulíc a budov a preto je nezbytné sa pohybovať čo najtichšie. Z vonku sa mesto javí ako ľudo prázdne. Je to pravda, v tomto meste sa už nenachádzajú ľudia ale nemŕtvy.
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Gi O´Connor
Commando 3.
Commando 3.
Gi O´Connor


Počet príspevkov : 16
Join date : 05.04.2013

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 9:45 am

Procházela jsem městem. Sebevražda, jasný, ale nějak jsem nad tím neuvažovala. Od doby, kdy se svět tak naléhavě změnil, kdy jsem se já tak změnila, jsem se přestala bát o svůj život. Vlastně jsem většinou vyhledávala nebezpečí, dávno bych to skončila, kdyby.. kdyby. Byl tu on, ten kvůli kterému bych šla do víru pekla a věřte mi, že kvůli němu bych to přežila!
Na zádech se mi houpala kuše a připomínala mi, že ať by se objevilo cokoliv, jsem schopná rychle zasáhnout. Sem tam jsem se jí rukou dotkla, abych si připomněla, že průchod tímhle městem duchů je skutečný. Občas jsem propadla panice, pocitu zoufalství v tomhle nekonečném kruhu smrti a utrpení, ale dotyk prstů právě na téhle zbrani mě vždy zase vrátil do reality. 
Právě tyhle myšlenky mě přivedli právě k tomu, že jsem si ještě jednou rukama překontrolovala všechny zbraně, které jsem s sebou vzala a zhluboka se nadechla. Byla jsem skoro v centru města a ještě nikoho nepotkala, to nevěstilo nic dobrého. Skoro jsem si přála, aby se už něco stalo, protože jsem začínala být značně nesvá.
Návrat hore Goto down
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 10:04 am

Z nenazdania sa ozval zvuk rozbitého skla a nejakú ošuntelú postavu ako sa s taškou plnou rôznych vecí rozbehla preč. (smerom od teba) Sem tam mu niečo vypadlo ale nevyzeral že by mu to chýbalo a tak utekal a utekal. Gi si určite nevšimol aj tak jediné čo chcel bolo niečo vziať a zdrhnúť čo najskôr odtiaľto preč. Zrazu akoby všetko naokolo ožilo. Zozadu za Gi sa z bokov ulíc začali drať zvuky. Zvuky chodcov. Z malej vedľajšej uličky ktorá bola na ľavej strane neďaleko Gi bolo vidno ďalších chodcov. a podľa všetkého sa určite nejaký objavia čoskoro aj na druhej strane ulice. Ten chlapík zrejme vie kam má bežať aby sa im vyhol.
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Gi O´Connor
Commando 3.
Commando 3.
Gi O´Connor


Počet príspevkov : 16
Join date : 05.04.2013

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 10:12 am

Měla jsem ve zvyku všechno dělat potichu. Dávno jsem se naučila, že čím méně zvuků, tím méně nebezpečí, a pak se stane tohle. Vzdychla jsem a přehodila si kuši přes rameno, protože tak se mi s ní snadněji běhalo.
"Díky, debile.." zabručela jsem si tiše pro sebe, vytáhla si z pouzdra nůž, abych byla připravená a rozeběhla jsem se vpřed. Stačilo pár pohledů kolem sebe, pár uliček, pohled nad sebe, aby mi došlo, že tady půjde asi brzo do tuhého. Pár okamžiků stačilo, abych se rozhodla, co budu dělat.
Rozeběhla jsem se přímo za tím chlápkem, který mi zkazil poklidnou procházku.
Návrat hore Goto down
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 10:34 am

Chlap utíkal sodilne ale taky se dobŘe vyhýbal chodcúm. Zrazu v jedný zapadnutý uličce se objevil na rebríku kde se dostal na plošinku, následne vyšiel po dalších rebríkoch asi na 4-5 patro a pak zmizel v okne. Za to za Gi se vše valilo co dotyčnej spúsobil. Predsa len, jeho úlohou bolo rýchlo zobrať čo mohol a potom zmiznúť ako duch.
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Gi O´Connor
Commando 3.
Commando 3.
Gi O´Connor


Počet príspevkov : 16
Join date : 05.04.2013

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 10:40 am

Když jsem si ze zad sundavala kuši, měla jsem chuť zastřelit jeho! Pak jsem se ale přece jen otočila, co nejrychleji couvala a přesnou muškou sundavala zombíky v mé blízkosti. Bylo mi jasné, že střílet takhle je k ničemu, protože jich bylo tolik, že bych je nepostřílela ani kulometem, ale někteří se začínali dostávat do bezprostřední a tedy velmi nebezpečné blízkosti. 
"Fakt vás nesnáším.." utrousila jsem, když jsem si přehodila kuši zase na záda, vytáhla katanu a rozeběhla se k žebříku. Jinou možnost jsem už stejně neměla, byli totiž všude. 
Běžela jsem a cestou se odstraňovala všem v dosahu, až jsem se dostala k žebříku a s rychlostí sobě vlastní se začala šplhat nahoru.
Návrat hore Goto down
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt august 21, 2013 10:50 am

Pokud si lezla nahoru tak si ve 5 patře mohla videt otevřené okno, v jiných patrách byli buďto zabednené, nebo zatvorené. Když si vzlezla dnu, bylo to klasika. Prítmie, len sem tam prečuhujúce lúče svetla zvonku cez okná v miestnostiach. Všade tu bol...neporiadok, no proste bordel. Z jednej miestnosti ktorá bola na konci bolo počuť rôzne hlasy, dokonca aj ženské a deti. Vyzeralo to tu vcelku bezpečne.


Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov EmptySt september 04, 2013 7:07 am

rfewgre
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Sponsored content





Mesto tieňov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto tieňov   Mesto tieňov Empty

Návrat hore Goto down
 
Mesto tieňov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: Cities-
Prejdi na: