Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Zbrojnice, střelnice, cvičiště

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptySt apríl 03, 2013 5:02 am

Nachází se ve druhém sektoru, je přísně chráněná a v případě střelnice byste měli mít povolení na plýtvání střelivem.
Cvičiště je ohromná hala s rozmanitým terénem simulujícím městské trosky, gymnastickým sálem a posilovnou.
Ve zbrojnici jsou erární zbraně, které vám přidělí, pokud si o ně řeknete (osobní zbraně mají agenti v pokojích nebo u sebe).
Přístup sem mají všichni s přístupovou kartou 2 a vyšší.
Návrat hore Goto down
Lucy Salvatoria
MCRI Agent 3.
Lucy Salvatoria


Počet príspevkov : 3
Join date : 23.03.2013
Age : 27

Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyŠt apríl 11, 2013 7:06 am

Byla jsem docela unuděná a přemýšlela co bych asi tak mohla dělat. Napadla mě jediná věc a tou je výcvik. Už dlouho jsem necvičila a proto bylo na čase dohnat čas co jsem ztratila, já trénovala vlastně pořád. Svůj kanón jsem si položila bokem o zeď a šla jsem k činkám...Tak do toho Lucy, další den promarněný výcvikem...no co se dá dělat. Povzdechla jsem si a vzala do pravé ruky jednu činku. Sedla jsem si na jednu lavičku, loket si opřela o nohu a začala posilovat. Následně jsem i střídala ruce a pot se u mě zatím neobjevoval. Čekala jsem na nějaké rozkazy, nebo něco co by mě vysvobodilo z každodenního takto promarněného času. Povzdechla jsem si a pokračovala.
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyNe apríl 21, 2013 11:34 pm

Ewok


Dojdu na střelnici a u dozorčího si vyžádám dvě P90tky s municí. Vezmu si jednu, mlčky jí prohlédnu, nabiju a vypálím 3 rány na terč. Po překontrolování zásahů seřídím miřidla a čekám na sestru.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyPo apríl 22, 2013 9:21 pm

vzala jsem si od něj P90tku, nabila si jí a čekala co Ewok předvede. Dlouho jsem z ní nestřílela, tak jsem si zas tak nevěřila. Potom co vystřelil tři rány jsem byla na řadě já.
"Pěkný teď já." řeknu namířím a také vystřelím na terč dvě rány, třetí mi trošku uklouzlo mimo terč.
"Ups, dluoho jsem to neměla v ruce."
Návrat hore Goto down
Lucy Salvatoria
MCRI Agent 3.
Lucy Salvatoria


Počet príspevkov : 3
Join date : 23.03.2013
Age : 27

Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm

Dál jsem posilovala a pot jsme si otřela ručníkem. Když pak někdo přišel a začal cvičit střelbu, usmála jsem se a jukna na svůj kanón.To asi není dobrý nápad... Zazubila jsem se pro sebe a pak jsem si stoupla. Sundala jsem si obvaz z rukou a šla si vypůjčit nějakou zbraň, přesněji Heckler & Koch MP7. Došla jsem k jedné volné místnosti, namířila si to do jednoho panáka a začala střílet, byla pravda že by se hodilo víc pohybu u toho, ale mušku jsem měla docela dobrou a já nestřílela nikam jinam než na hlavu, do srdce a mezi nohy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zbrojnice, střelnice, cvičiště   Zbrojnice, střelnice, cvičiště Empty

Návrat hore Goto down
 
Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zbrojnice a střelnice

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: MCRI Base-
Prejdi na: