Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Výzkumné centrum EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Výzkumné centrum EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Výzkumné centrum EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Výzkumné centrum EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Výzkumné centrum EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Výzkumné centrum EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Výzkumné centrum EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Výzkumné centrum EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Výzkumné centrum EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Výzkumné centrum EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Výzkumné centrum

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Výzkumné centrum Empty
OdoslaťPredmet: Výzkumné centrum   Výzkumné centrum EmptySt apríl 03, 2013 5:06 am

V nejnižších patrech za nejbezpečnějším ochranným sektorem se odehrávají ty největší neplechy. Osobně tam spoustu času tráví Albert Wesker a nejvyšší výzkumníci. Mimo jiné tam je vzorek od každého druhu zombií (kromě těch nejvyšších) a také několik lidských subjektů. Zkouší se zde všechny možné viry, antivirotika, plyny, séra, medikamenty, pokusy. Místnost je tlakově odizolována, každé čtyři hodiny dezinfikována a neustále hlídána kamerovým systémem, strážemi a automatizovaným obranným mechanismem.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Výzkumné centrum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výzkumné centrum   Výzkumné centrum EmptySt apríl 03, 2013 7:48 am

Albert Wesker

"Subjekt 7224, chycen 14.2. našimi agenty, od té doby pod kontrolou..." řekl jsem do diktafonu, když jsem vešel do místnosti. A už bylo na čase."Čtyřiadvacítka" se totiž právě probudila a pomalu začala zjišťovat, kde je. A vůbec se jí tu nelíbilo. Já si její vzrůstající agrese ale moc nevšímal a raději jsem pokračoval. Zatímco jsem bral do ruky injekci s nazelenalou tekutinou a držel ji proti světlu, jsem odříkával svoje myšlenky do přístroje.
"Subjekt je ve stádiu plného nakažení, stupeň dva až tři. Jeho tep už zmizel, přestaly se projevovat známky základních živočišných pudů a objekt začal rozvíjet svou novou osobnost. Stále ale ještě nedospěl k dalšímu stádiu - nereaguje na bolest a nechrání se před ranou, která by ho v normálních podmínkách stála život. U subjektu 7224 zkoušíme nové antivirotikum, krycí název "zvíře". Jeho hlavním aspektem je obrácený jev nemoci. Bohužel, je pouze dočasný a zatím se nepodařilo najít dávku či frekvenci podávání, při které by se doba prodlužovala. Nyní podávám subjektu dávku číslo 32, osm dní po prvním séru..."
Přistoupil jsem ke dveřím a vkročil do mezimítnosti. v jendé ruce jsem měl nůž a v druhé injekci. Zklidnil jsem dech a otevřel dveře. Můj pohyb byl plavný, skoro nepostřehnutelný a naprosto přirozený. Vypadal jsem spíš jako součást místnosti než jako někdo, kdo tam právě vkročil. Zombie se zklidnil, když viděl, že je všude klid. Jsem docela rád, že si nepamatuje na včerejšek, když mu ostrá jehla, ne nepodobná téhle, zajela mezi bederní obratle. Dostal jsem se za něj a ryhclým pohybem jsem ho chytil pod krkem. Druhou rukou už jsem mu nacvičeně zasouval injekci do zad a vtlačoval mu do těla dávku séra. Pak jsem ho velmi hrubě odhodil co nejdál od sebe a zmizel jsem zpět za dveřmi.

To, co se dělo, by někdo popsal jako zázrak, ale já věděl, že je to naprosto k ničemu. Zombie se začal vztekat. Měl hlad, jako den po nákaze. Začal běht po "kleci" jako vyšinutý a mlátil do všeho okolo. Pak se chytil za hlavu a začal sténat. Pomalu mu z kůže ustupovaly tmavé skvrny typické pro nakažení, ze sténání se stal lidský pláč asi patnáctiletého chlapce, který náhle stál v kleci místo té potvory.

"Subjekt má pozitivní reakci. Přístroje ukazují rostoucí tep, teplotu a životní funkce podobné zdravému jedinci. Spouštím čas..."
řekl jsem jen a zmáčkl stopky. Třicet sedm minut. Dlouhých třicet sedm minut byl ten mladík zpět člověkem. Proměna zpět byla plná krve, žaludečních šťáv, bolesti a zuřivosti. A hlavně zklamání...Takhle se nikam nehneme... pomyslel jsem si a nechal vpustit do klece na dalších šest hodin uspávací plyn.
"Subjekt stále odmítá léčbu...zatím je to beznadějné. Potřebujeme zdravé jedince na testování..." ukončil jsem monolog a PDA vložil do kapsy. Ještě dlouho jsem seděl v laboratoři a přemýšlel, i když už od začátku jsem tušil, že musím udělat první krok...

//přesun
Návrat hore Goto down
 
Výzkumné centrum
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: MCRI Base-
Prejdi na: