Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Operative room EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Operative room EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Operative room EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Operative room EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Operative room EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Operative room EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Operative room EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Operative room EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Operative room EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Operative room EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Operative room

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 1:26 am

Operative room Briefingroom2
Operative (briefing) room se nachází v nejspodnějších částech pevnosti a je přístupná pouze agentům a nejvyšším hodnostem kažého oboru na základně. Není velká, ale odehrávají se v ní ty nejdůležitější akce- rozhodování o dalších postupech.
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 7:53 pm

Ewok


Procházel jsem zamyšleně chodbami směrem do Operační místnosti, v jedné ruce nějáké papíry a ve druhé Black Brain, můj blok na poznámky k letům. Vypadal jsem trošku zachmuřeně a také to tak bylo. Dojdu až do místnosti, kde si sednu na své oblíbené křeslo v rohu, dál od stolu a prohlédnu si prázdnou místnost. Kde se kruci fláká sestra a zbytek?
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 7:58 pm

Procházela jsem se chodbami a vychutnávala jsem si svou svačinu, po té poslední akci jsem ještě neměla možnost se najíst. Narazila jsem na dveře a nakoukla hlavou dovnitř a viděla vzádu bratra. Zajiskřilo mi v očích a já odstoupila ode dveří nadechla jsem se a rozeběhla jsem se a vtrhla do dveří a běžela k bratrovi a skočila jsem mu na klín.
"Ahoj bráško, kde ses flákal?" usmívala jsem se jako sluníčko a čekala na jeho reakci
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:00 pm

Ewok

Pochopitelně že mě překvapila, jako vždycky, a ještě se jí povedlo mi přisednout ruku s notesem. Sakra pes... zakleju a pokouším se zpod ní vyprostit. Co to blbneš?
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:02 pm

"Přišla jsem potěšit svou přítomností svého nejmilejšího bratra." a postavila se aby se mohl narovnat.
"Zas tak těžká nejsem ne?" ušklíbla jsem se a dala si vlasy do culíku a podívala se kolem.
"Celkem mrtvo."
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:06 pm

Ewok


Když se zvedne, urovnám si věci a udělám jí místo na koleni. Sedává si tam často, milovala to už jako malá holka. Ještě mají čas, já jsem tu byl asi brzo. Jinak k práci, procházel jsem vybavení hangáru a výzbroj. Z výsledků nejsem úplně nadšený, zdá se že dostatek je jen kanónových nábojů a raket. Prakticky chybí variabilní výzbroj... jo a nefunguje evakuační naviják.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:45 pm

"A tak mám se na to podívat?" posadila jsem se na jeho koleno a nakoukla jsem do těch spisů. "TO je tragické." odmlčela jsem se a pak se podívala na něj "Jsem zvědavá jestli mě na své koleno pustíš až ti bude 80." usmála jsem se a pocuchala jsem mu vlasy
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:50 pm

Ewok


Nechám si rozcuchat vlasy i když ví jak moc to miluju. Jo, je. Amíci, jsou tu zařízení jen na ty jejich mašiny, co neunesou pořádnou výzbroj. Snad se časem něco dosežene. Až na ten naviják je ale naše stará vrána úplně v pohodě, za což děkuju asi především Pánu bohu, vzhledem k tomu v jakém bordelu jsme odlétali.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 8:56 pm

"Mimochodem pořád si mi neřekl, proč jsme museli tak rychle odletět, myslíš že už velitel byl nakažený?" zatvářila jsem se najednou vážně
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:05 pm

Ewok


Nevím. Bojovali a já dostal rozkaz. Na víc jsem se neptal a ani na to nebyl čas. Spíš doufám že se z toho nakonec vysekali a že to doma není tak zlé jako tady.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:09 pm

"Já doufám, že je táta v pohodě. DAla jsem mu vědět, že jsme v pořádku, ale už se mi neozval." informovala jsem ho.
"A jestli tu budu zase jediná ženská tak už mě švihne." Protáhla jsem se "ÁÁÁ mmám chuť se proletět a někoho zastřelit, co ty?" ušklíbla jsem se a cvrnkla ho do čela. Já už jsem jen počítala sekundy, kdy ho vyprovokuju
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:12 pm

Ewok


Určitě bude v pořádku. Zombieland byl jeho nejmilejší film, takže počítám že někde pobíhá po vesnici a rozdává broky na všechny strany. Tuhle tendenci máš asi po něm. A jak to tak vidim, dočkáš se. Teď je vždycky co střílet.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:34 pm

"No já náš táta, s ním se člověk fakt nenudí." usměju se. "Umím si ho představit jak běhá a střílí do všeho. Ale je tu docela nuda, co?" kouknu na něj
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:38 pm

Ewok


Já si na nudu rozhodně nestěžuju. Co jsme přiletěli, tak jsem se pomalu nezastavil. Ani nevim kde tu jsou ubikace a jídelna. Spal jsem v mašině.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:41 pm

"Spal si v Kukačce? hm tak proto jsem tě nemohla najít, já teda od tý doby nespala, ale pobíhala jsem kolem. Tak se můžem jít podívat kde co je ne? A zeptat se někoho na ubytování. Tý jo myslíš že budu moct být s tebou na pokoji?" rozzářila jsem se
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:49 pm

Ewok

Myslím že ne. Teď vyřešíme to co je třeba tady a pak půjdu opravit ten naviják. Musí fungovat jestli máme být 100% operačně funkční a těm jelitům co tu dělají mechaniky naší mašinku jen tak nesvěřím, na to jí mám moc rád.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 9:53 pm

"půjdu ti pomoc, co tu budu dělat, leda bych nás šla ubytovat až mi ukážou kde jsou naše postele. Nemáš hlad? Jsem sice nechala balíček v kabině ale můžu pro něj dojít."
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:06 pm

Ewok


Ne díky, měl jsem konzervu. To bylo fajn, nejedl jsem jí od té doby co jsem skončil u paragánů.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:09 pm

"Abys neskončil jako já když jsem byla malá. Měl bys pořádně jíst." vstala jsem aby neměl přesezené koleno a posadila jsem se na stůl kousek vedle něj
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:15 pm

Albert Wesker
Vešel jsem do místnosti, která k mé nelibosti byla skoro prázdná. Tedy...až na sourozence Courtneyovy byla prázdná úplně. Můj lehký tik nelibosti skoro nebyl znát, hodil jsem před sebe desky a posadil stoupl jsem si do čela stolu.
"Moc nás tu není..." pronesl jsem a ignoroval myšlenku, proč sedí sestra bratrovi na klíně.
"Každopádně když tu mám vás dva, začnu tím, co se vás týká. Náš pokrok ve výzkumu protilátek dosáhl lepších výsledků, než jsme čekali, prakticky dokážeme zmrazit průběh nákazy...zastavit ji ještě nedokážem a pochybuji, že to s našimi medikamenty bude možné...nicméně antivirotikum se musí nakaženým vpichovat na přesné místo páteře. Potřebuji zjistit, jestli by šlo na váš vrtulník v případě většího pokroku a nouze přimontovat kanistry s antivirotiky. Vím, že je to asi nejlepší bojové vozidlo, které zde máme, ale pokud se nám povede šířit antivirotikum vzduchem, budeme potřebovat každý stroj..."
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:20 pm

Ewok


Do místnosti vešel muž, kterého jsme zachránili z té střechy. Později se nám představil jako náš velitel Albert Wesker. Pane, náš stroj je nejvariabilnější bojový vrtulník co existuje. Narozdíl od vašich Apachů nebo Black Hawků unese několik tun různorodé výzbroje a nákladu. Myslím že nejvhodnější místo pro zavěšení kanistrů s antivirotikem budou podvěsy pro přídavné nádrže, nicméně pokud si to nutnost vyžádá, je možné odmontovat raketnice i závěsy na Hellfiry. V takovém případě uneseme antivirotikum počítané na tuny.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:23 pm

Jakmile se v místnosti ozval hlas jiný než Richardův tak jsem seskočila ze stolu a postavila se. Velitel začal k nám promlouvat a já po vyslechnutí přicházela na myšlenky, že místo rozdávání střel nepřátelům budu střílet antivirotiky na zombie. Cože? odmontovat mi helfiry? Zbláznil se? vrhla jsem na bratra překvapený výraz a radši se posadila na židli vedle něj
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:28 pm

Albert Wesker

"Jsem Němec. Naše ty Apache rozhodně nejsou..." odvětil jsem s klidem jeho hlášení. A byl bych rád, kdybyste se v přítomnosti jiných agentů snažili o nějakou disciplínu. Nehodlám tu zřizovat kuřácký klub, ale briefingovou místnost." dodal jsem ještě k jeho projevu, ale jinak jsem byl spokojen.
"A teď druhá část týkající se vás. A přeživších. Nějaký kontakt při poslední hlídce?"
Návrat hore Goto down
Ewok
Pilot/Operátor č.3
Ewok


Počet príspevkov : 66
Join date : 25.03.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:33 pm

Ewok


Provedu Pane... odseknu a otevřu blok. Negativní, žádné kontakty se živými. Podle vašich rozkazů jsme se nepřibližovali k té jejich pevnosti. Spojil jsem ten let s dodatečným testem výzbroje, kdy byl vypálen jeden kus od každé munice. S uspokojením mohu říci, že náš kanon je proti infikovaným více než efektivní. Podrobnou zprávu mám tady... zamávám papíry v druhé ruce.
Návrat hore Goto down
Face
Pilot/Operátor č.3
Face


Počet príspevkov : 54
Join date : 01.04.2013

Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room EmptyUt apríl 02, 2013 10:39 pm

Ušklíbla jsem se a musela se podívat stranou, aby mě velitel neviděl jak se směju bratrově narážce na kanony. Těch 5 zombíků nebo kolik jich bylo...nemohla jsem z toho jak se rozletěli na všechny strany. Když jsem potom v kabině dostal výbuch smíchu, zbavila jsem se ho až potom, když jsme přiletěli. Spokojeně jsem se zavrtěla na židli a dál poslouchala a nechala vše na něm.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Operative room Empty
OdoslaťPredmet: Re: Operative room   Operative room Empty

Návrat hore Goto down
 
Operative room
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: MCRI Base-
Prejdi na: