Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Vstup --> Matris Base  EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Vstup --> Matris Base  EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Vstup --> Matris Base  EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Vstup --> Matris Base  EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Vstup --> Matris Base  EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Vstup --> Matris Base  EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Vstup --> Matris Base

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPo apríl 01, 2013 10:29 pm

Vstup --> Matris Base  Metrolastlight
Matris Base, situovaná v starom metre, v najviac zruinovanej časti mesta, nie príliš ďaleko od ľudského strongholdu, pretože jej najväčšou výhodou je, takmer až nemožná vystopovateľnosť. Doteraz žiadny z ľudí nedokázal zistiť presnú polohu tejto budovy, ktorá možno vyzerá ošarpane ale v centrálnej hale vstupu sa vždy nachádza jednotka mutantov, ktorých nie je ľahké odstrániť..
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 1:16 am

Bol to deň ako zvyčajne. Rhusty sa potuloval popri vchode do Matris Base. Upútala ho vrana sediaca na neďalekom rozbitom okne. Polovicu peria mala opadanú, pravdepodobne preto že hniezdila pri starej jardovej elektrárni a ostala tam nejaká radiácia. No zrazu bol počuť hluk motora, ktorý sa rýchlo blížil. Rhusty sa radšej skoval za rozvaliny starej lekárne a počkal kým hliadka prejde. Po pár minútach vyšiel von a rozhodol sa trochu sa nakŕmiť, aj keď v okolí bola len jedna nechutná, rádioaktívna vrana.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 7:50 am

Moje kroky ma zavidli až sem. Bola to celkom irónia, keď som sa pozerala na cestu, ktorá viedla aź do takmer opusteného metra. Vyzerala som ako každý iný úplne normálny preživćí. Dokonca som sa tak aj bez problémov pohybovala. V rukách som držala jedného z ľudí, ktorý boli ešte pred nedávnom živý. Bol to muž a ešte stále bol v celku. Len bol v bezvedomí.. alebo mŕtvi ? Koho to zaujímalo. Stavila som sa, že sa jeho krv ešte ani zraziť nestihla. Rozmýšľala som, čo s ním spravím. V podstate som nebola ani hladná. Ja som konzumovala trocha iným spôsobom než ostatný zombíci a nerobilo mi problém nejakého druhoradého zožrať.
"Čo len teraz spravím s týmto... chutným.. šťavnatučkým mäskom?" povedala som až fascinovane, pri čom som si pozorne prezerala okolie. Vedela som, že tu niekde nejaký je.. vždy tu nejaký bol. To že sa prípadný aj ukrýval len naznačovalo tomu, že sa možno časom aj vyvinie na niečo.. omnoho.. omnoho nebezpečnejšie. Pohľad mi nakoniec upútala trocha vypĺznutá vrana. Niekde na polceste medzi mnou a vranou som si však všimla ešte niekoho.. nejakého nie práve živého týpka, ktorý ešte stále stál na nohách. Po tvári mi prebehol milý úsmev.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 8:23 am

Keď sa Rhusty približoval ku znetvorenej vrane, niečo prerušilo jeho kroky. Bol to zápach čerstvého obedu a čosi, čo ešte necítil. Otočil sa a zbadal osobu s ľahko dosiahnuteľnou korisťou. Najprv rozmýšľal či to je človek alebo zombie. No viac ho upútalo telo vedľa. Rozbehol sa šprintom ako "biely" Usain Bolt, no na polovici cesty zakopol o jamu zviezol sa po držke. No Rhusty je odhodlaný sa dnes najesť a rozbehol sa znovu. Keď prišiel do cieľa a pozrel sa neznámej osobe do očí, jeho túha po nasýtení sa zastavila. Bol ako zmrazený a iba pozoroval tvár osoby.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 8:29 am

Komicky som sa na zombíka, ktorý bol rozhodne .. inteligentnejší a schopnejší než normálny smoliar, uškrnula.
"Aaale čo.. máme tu prestupujúci vývoj.. chcel by si sa nažrať hmmm?" Telo som zodvihla do vzduchu jednou rukou bez hocijakej námahy a mierne som s ním pokývala. Zastavil sa.. bol opatrný no očividne aj hladný. Sledoval moju tvár no nebola som si istá, či mi rozumie.
"Žrádlo.. žráá..dlo.." Šepla som no nakoniec som si len povzdychla a hodila som telo smerom k nemu. Podľa toho, ako bol blízko, by mu malo dopadnúť k nohám.
"Tak sa teda nažer.." Zamumlala som pri tom a ruky som si založila na boky. Očami mi pri tom začalo prebeihať hneď niekoľko farieb, až sa zastavili na klasickej žltej s predátorskými šiškami, namiesto zorničiek. Ostala som tam len tak stáť a pozorovala som ho. Bola som zvedavá, či nad ním zvíťazí hlad alebo nedôvera, ktorú ku mne ako ku nie príliš identifikovateľnej forme života pravdepodobne prejavoval.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 8:54 am

Zadíval sa na telo pred jeho nohami. Všimol si že osoba je zjavne inteligentnejšia a vie viac ako len vzdávať primitívne zvuky. Taktiež si všimol aj oveľa väčšej sily ako má on. Toto všetko ho prinútilo rešpektovať, ale aj pochybovať. Dal si ruky nad hlavu, a zaútočil na krk tela na zemi. Hlava bola oddelená od tela. Zobral hlavu, odstúpil a začal vytrhávať kožu a neskôr rozbíjať lebku aby sa prebojoval ku mozgu. Prečo nejedol ako normálny zombie? Jedol iba toľko aby sa trochu nasýtil a nezaťažoval sa. Predsa len rýchlosť môže rozhodnúť o tom či sa najete vy alebo horda nepremýšľajúcich "neandertálcov" po smrti. Zjedol čo bolo treba a ostatok nechal tak.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyUt apríl 02, 2013 9:23 am

Sledovala som ho. Bol obozretný a hlavne opatrný. Možno aj vďaka tomu stále žil a neskončil s guľkou v hlave či spálený na popol buď organizáciou, alebo preživčími. Keď dojedol, pomaly som sa začala približovať. Nakoniec som si len kľakla na koleno a pozornejśie som sa na Rhustyho zapozerala. Luskla som mu pred tvárou, aby som si v prípade nutnosti zaujala jeho pozornosť. Chcela som spraviť menší pokus, predsa len.. nevedela som o tomto jednom v podstate nič.
"Dokážeš rozprávať? Rozumieš mi?" Povedala som veľmi pomaly a veľmi zreteľne, pri čom som sa mu zapozerala priamo do očí. Nedalo sa povedať, že by bol práve nejaký fešák. Nić čo však bolo vo vývine nebolo pekné. Jeho finálnu formu som rozhodne voľakedy vidieť chcela.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySt apríl 03, 2013 12:11 am

Rhusty nechápal čo sa od neho žiada aj keď pochopil že k nemu rozpráva nie úplne človek. Len sledoval ruku akoby ho hypnotizovala. Keby v ňom nieje ten zvláštny pocit tak by aj zahryzol, len niečo mu to nedovoľovalo. Bol to pocit podradenosti. Potom sa Rhustymu pohla ruka. Pomalým pohybom chytil Marry vlasy a postupne schádzal po vlasoch dole a potom ruku zase odtiahol. Cítil že nieje hrozba a viac už neustupoval.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySt apríl 03, 2013 7:28 am

Pozorne som Rhustyho sledovala. Zatvárila som sa až zamyslene. Moc som si nerobila z toho, keď sa ma dotkol, v podstate mi to nevadilo. AJ keby že ma kusne, nejak by som to prežila. Nakoniec som si len mierne povzdychla.
"Tak... hovoriť zatiaľ asi ešte nevieš.." Pomaly som sa postavila a len som sa otočila smerom k vstupu do metra, ktoré viedlo do Matris Base. Gestom som mu naznačila, aby ma následoval. Bola som zvedavá, či rozumel aspoň tomu. Teda mal by.. asi. Odhadovala som, že sú zombíci na jeho stupni schopný vnímať a rozoznávať gestá. Po tom som pomaly začala kráčať k metru. Pred vchodom som sa však zastavila a čakala som, či ma bude následovať.
Návrat hore Goto down
Salazar
Mutant
Salazar


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.03.2013
Bydlisko : Tam kde usinám.

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySt apríl 03, 2013 8:46 am

Najednou šli slyšet čím dál tím hlasitější kroky. V oddáli Marry a Rhusty mohli spatřit postavu, která právě vyšla z večerní mlhy. Ruce se ji neuvěřitelně rychle třásly. To že Mutant ted již nějakou dobu nejedl, neslo svou daň. "Gggaahh!!" Výjmečně křičel mírně, přibližujíc se ke vstupu do starého metra. Vše se však změnilo jakmile spatřil mrtvého člověka na zemi. Jeho rozšířený pud k jezení lidí ted dělal svoje. Mutant rukou praštil silou do země a tento krát zařval jak nejvíc dokázal. "AAggghhh!!!"
Byl v neuvěřitelné depresi. Pote zahlédl dvě osoby před vstupem do metra. Jedna byla již teměř v metře, druhá se k ní přibližovala. Mutant podle pachu rozpoznal, že se nejedná o lidí. Osoba blíže při vstupu u metra na oko šla však lechce splést s člověkem. Mutant se přiblížil k ní a pořádně vzdychal. Nevěděl co se tu odehráva, ale to mu bylo jedno. Mutant měl v plánu skočit po te skoro úplně sežrané zdechlině za ním. Kdo ví.. možná by byl schopen sežrat i její kosti.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 04, 2013 1:10 am

Rhusty sa rozhodol nasledovať Marry no nejaký hluk prerušil jeho kroky. Zjavil sa tam akýsi mutant, akého ešte nikdy nevidel. Vyzeral byť dosť podráždený tak radšej nič ďalej nerobil. Keď mutant dovrieskal a chystal skonzumovať mŕtvolu, Rhusty sa pustil za Marry aby sa ešte niečo nestalo.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 04, 2013 1:49 am

Započula som dosť nepríjemné krićanie či vrčanie.. proste zavíjanie. Pootočila som sa na mutanta, ktorý bol o dosť väčśí než ja. Uškrnula som sa. Pootočil sa smerom ku mne no ja som len pootvorila ústa a vycerila som nie príliš "normálne" zuby. Oči znova naberali zlatú farbu so zorničkami nejakej šelmy či predátora a z úst mi vyšlo výhražné syčanie. Následne som len pootočila hlavou k mŕtvole. Pôvodne som si myslela, že na mňa chce Salazar zaútočiť. Teda mne nerobilo problém zabíjať zombíkov, aj keď som z oskúseností vedela, že niektorý iný "nešťastníci" by si nevedeli predstaviť ukusnúť už z kvázi mŕtvoli.
"Ber si ju, keď chceš." Vedela som, že mi rozumie. Myslela som pochopiteľne mŕtvolu na zemi, ktorá už nemala hlavu. Nechala som Rhustyho, aby podišiel ku mne a len som sa postavila kúsok pred neho. Čakala som pri tom, kým Salazar doje. Vedela som o koho sa jedná a otočiť sa mu chrbtom, by bola moja posledná chyba v tomto živote.
Návrat hore Goto down
Salazar
Mutant
Salazar


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.03.2013
Bydlisko : Tam kde usinám.

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyŠt apríl 04, 2013 5:33 am

Mutant na její slova, hlasitě vzdychl a prohlédl si jí. Pote se otočil k mrtvole a doskočil k ní. Následně svou hlavu v mžiku oka doslova zabořil do břicha mrtvoly a pustil se do zbytku vnitřností, které v břichu zbyly. Bylo mu jedno jestli se mu do úst připlete nějaká kost. Jednoduše kousal, hryzal a jedl. Chvílemi šlo slyšet i nějaké to "KŘAP". Aby Mutantovi nezaskočily ty kosti v hrdle, chvílemi se nadzvedl nad břicho a vyplivl kosti z úst. Jakmile mutant dojedl, stal se ještě více nervozní. Ruce se mu ještě více rozstřásly. Ohlédl se, a když neviděl žádne lidské maso k jídlu, hlasitě zařval. "Gggaaahhh!!!" Neměl důvod dál zde přebývat, a tak vzal a rychle se rozběhl do temného "opuštěného" metra, hledajíc nějake další pozůstatky lidí. Kroky Mutanta se stále víc utišovaly, až do doby dokud nebylo slyšet z metra vůbec nic. Mutant se od těch dvou osob neustále vzdaloval, až zmizel v černo černé tmě metra.
(Přesun)
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPi apríl 05, 2013 12:35 am

Rhusty sa len nechápavo pozeral a nechápal čo sa vlastne stalo. Zbehlo sa to dosť rýchlo a bol v tom zmätok. Keď už bol pokoj a menšia hrozba pominula tak sa Rhusty pozrel na Marry a čakal čo bude robiť.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPi apríl 05, 2013 12:55 am

V momente ako Salazar sa odtrhol od malej skupinky, pred vchodom do Matris base, obloha potemnela. Svetlo ktoré doteraz svietili zatienili mraky, aj tu sa chystalo k búrke, ktorá prešla od Laxusa sem. Avšak dážď sa nespustil, to však pridalo ešte na desivejšej atmosfére, keď začala zo schodov pri vchode zostupovať nie veľmi vysoká postava v čiernom plášti, korunovaná do železnej masky s bodliakmi. Jediné čo šlo zahliadnuť boli obrovské dotrhané ústa, ústa, ktoré patrili takzvaným „Ústa Predátora“. Obrovskú rolu hrala v tomto príbehu táto postava, keď pristúpila k Marry a Rhustymu. Nikto ešte nevidel Predátora, k nižšie postaveným vrstvám prehováral cez tohto Mutanta, takzvanú pravú ruku veliteľa Matris Base...

... „Nasledujte ma..“ Prehovoril cez svoje zničené ústa, nikto nemohol určiť na koho tie slová patrili, keďže pohľad mu nešlo zamerať. V tom istom momente sa postava znova pohla, kým nepredstúpila pred vchod, tentoraz na oko nestráženými, akoby všetky mocné stvorenia zmizli z povrchu. Prešla vchodom, až sa všetci objavili v obrovskej hale, už rozpadnutej, tam sa „ústa“ zastavili, a otočili sa k skupinke. Čakal že prehovoria prvý, mal svoje rozkazy, najprv musel však im uveriť. Salazarove kroky ale mierili ďalej, on sa mal stretnúť s iným, bol čas vydať rozkazy. Kolobeh osudu zničenia sveta, sa započal!
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPi apríl 05, 2013 1:22 am

Rukou som si znova prehrabla vlasy tak, aby mi nepadali do tváre.
"Eh.. problémový to chlapík." Povzdychla som si, na čo som pohľad pootočila ku postave, ktorá sa ku nám priblížila z východu. Spočiatku som si ju vôbec nevšimla. Zatvárila som sa prekvapene a ruky som zastrčila do záhybov sukne, páč som s nimi aj tak nemala čo robiť. Nakrčila som ramená a len som prikývla. Po tom som hlavou naznačila Rhustymu, aby nás následoval. Teda typovala som, že tie slová patrili aj jemu, aj keď im nemusel rozumieť.

Prešli sme vchodom až do veľkej haly, kde sa však mutant predo mnou zastavil a otočil sa k nám. Vyzeralo to tak, že tak skoro neprehovorí a tak som sa podozrievavo začala ovzerať po okolí, či ut na nás niekto nevybehne. Bola by však blbosť, aby nejaký mutant spolupracoval s nejakým človekom.
"Ehm..čo od nás chceš?" Spýtala som sa ho a poukázala som na priestor v našom okolí. "Nikto tu nie je.." Dodala som s podozrievavým hlasom.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPi apríl 05, 2013 3:20 am

Rhusty pochopil kam má ísť tak mu nič iné neostávalo. Keď vošli tak sa ho zmocnil pocit akoby to tu poznal aj keď nevedel či tu niekedy bol. Zachvátil ho mierny stres, ak sa to tak dá nazývať u zombie. Pri tom všetkom ani nevedel že zastavili a skoro vrazil do Marry. Nevedel čo sa teraz bude diať a len sledoval rozhovor Marry s Marry (ano bolo to schválne xD)...Jeho deň už nemohol byť zvláštnejší. Aj keď v tejto dobe...
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySo apríl 06, 2013 2:15 am

Tajomná postava naďalej sledovala oboch prítomných, ktorý sa predsa len odvážili spolu s ňou vydať sa ďalej do vstupu, kde naozaj ostali samy. Túto miestnosť vždy strážili ohromné stvorenia, vysokej úrovne, zdalo sa však, že všetko zmizlo. „Predátorové ústa“ pomaly zložili kapucňu z hlavy, následne oho ukázali aj svoju korunu na hlave, pričom desivo zazerali na divnú dvojicu pred sebou...

... „Nadišiel čas aby sme sa pohli dopredu, naša nutnosť prežiť, odvíjajúca sa od našej Matris, to prežitie blokujú ľudia. Mám pre vás úlohu..“ Začala rozhovor znova tajomná postava, pričom si očami premerala obidve osoby. Na takú triviálnu úlohu stačili aj oni samy, nebol očakávaný žiaden odpor, v dedine do ktorej mali namierené, nemali šancu ľudia preniknúť, keďže ju už dávno zabudli.
„Pôjdete do istej malej dediny neďaleko mesta, a tam, to konečne vyľudníte..“ Dopovedala postava, ostávajúc stáť na mieste aby mohla prípadne odpovedať na ich otázky ohľadom detailov a podobne. Vedel totiž, že Marry je dosť inteligentná na to.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySo apríl 06, 2013 2:54 am

Chvíľku som počúvala mutanta, na čo som len pomaly prikívla.
"Myslím že to bude maličkosť. Nemajú šancu.." Zachechtala som sa. Pootočila som sa na Rhustyho. Pochybovala som, že dokážu poraziť mňa. Zároveň som tušila, že tam nepôjdem sama. Predsa len, bol tu aj Rhusty a pravdepodobne ešte desiatky ďalších zombíkov. Po dlhom čase si však asi znova užijem nejakú zábavu. Mlátenie pálkou do zombíkov a snažiť sa odpáliť loptičku z ich hláv ma už predsa len prestalo baviť. Bez otázok som sa pootočila a odišla som z miestnosti, ako aj z celého priestoru pri vchode do matris base. Naznačila som Rhustymu, aby ma následoval.

(presun)
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptySo apríl 06, 2013 8:40 am

Rhusty sa taktiež potešil že do jeho "akčného" života zasiahne nejaká akcia. Aj tak nemal čo na práci a toto je aspoň príležitosť zviditeľniť sa spomedzi hordy. Hlasno si odfúkol a pokračoval za Marry.

[presun]
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyNe apríl 07, 2013 12:40 am

Vrátila som sa späť vyditeľne podráždená. Zabila som okrem Rhustyho v podstate všetko, čo sa ku mne priblížilo na viac než tri metre. Pohľad som šľahala zo strany na stranu a podvedome som začala mierne vrčať. Nestávalo sa často, že by predátorovi korisť unikla. Ak sa to však stalo, aspoň ja som sa dostala do rozhodne.. agresívnejśieho správania.
"Potkany.. nie sú nič viac než potkany.." Zavrčala som pre seba a pokúsila som sa ovládnuť triašku, ktorá ma od zúrivosti chytila. Nebolo práve bezpečné, sa na mňa čo i len pozrieť.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyNe apríl 07, 2013 3:58 am

Rhusty síce kráčal za Marry ale predsa len trošku ďalej keby sa niečo zvrtne. Vypadalo to tak že jeho "život" sa vracia do starých koľají večnej zombie "zábavy". Prebleslo mu hlavou že ako by to bolo keby sa naučí rozprávať alebo aspoň čiastočne komunikovať, no na to ešte asi nebol dostatočne vyvinutý. Spomenul si že už dlhšie nič nejedol tak chcel nejak naznačiť Marry že by si rád šiel niečo uloviť. No nevedel ako. Tak len začal trocha vrčať a penilo mu z huby. Potom niečo zacítil. Prišiel pri neďaleké železné dvere a začal do nich trieskať päsťami.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyNe apríl 07, 2013 8:47 am

Pootočila som sa k Rhustymu s mierne.. vražedným výrazom v očiach. Následne som sa však len mierne pousmiala a s povzdychom som pomaly prešla k dverám, ktoré sa snažil búchaním rozraziť. Popukala som si hánkami na pravej ruke a na chvíľku som zatvorila oći. Na ruke mi zrazu popraskala koža a po celej jej dĺžke sa mi roztiahli pod kožou a aj nad ňou čierne žily. Chytila som dvere, ktoré sa snažil rozraziť a doslvoa som ich vytrhla z pántov. Odhodila som ich kúsok bokom. Bola som zvedavá prečo sa sem chcel dostať.
Návrat hore Goto down
Rhusty
Zombie
Rhusty


Počet príspevkov : 12
Join date : 24.03.2013
Age : 26

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPo apríl 08, 2013 5:16 am

Keď dvere vyleteli, Rhustyho skoro myklo. Ale aspoň dosiahol to čo
chcel. Z malej miestnosti za dverami vyletel ukrutný smrad. Ešte že mu
to nevadilo lebo by sa asi nedožil do rána. Bola tam aj nejaká zelená
žiara ktorú vydával otvorený sud. Niečo z neho vytŕčalo. Vypadalo to ako
ľudská ruka. Rhusty nevedel čo sa stane keď to zožerie. Možno nejaká
mutácia. Bolo by to len plus preňho, tak skúsil šťastie a zahryzol sa. No nič sa nedialo.
Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  EmptyPo apríl 08, 2013 8:22 am

Sledovala som Rhustyho, ktorý sa pustil do toho niečoho v sude, ktorý vyzeral viac než rádioaktívne.
"Eh chlapče.. ty si na tom fakt zle." Zamumlala som no v podstate som mala lepšiu náladu. Aspoň som už nebola tak neskutočne vytočená. Podvihla som jedno obočie a s úškrnom som sledovala, ako ochutnal z mäsa a následne čakal.
"Mutácia sa neprejaví tak rýchlo. Po jendom zahryznutí. Teda.. ja som výnimka, kvôli tomu čo vďaka mojej dokážem. Budeš si musieť počkať." Netušila som však, prečo k nemu hovorím. Aj tak som vedela že mi asi nerozumie. Bolo to divné a moc som tomu nechápala páč som sa so zombie sama o sebe moc nerozprávala. Maximálne keď som ich mlátila pálkou a zvaľovala na nich všetko moje celoživotné nešťastie !
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vstup --> Matris Base  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstup --> Matris Base    Vstup --> Matris Base  Empty

Návrat hore Goto down
 
Vstup --> Matris Base
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tunely --> Matris Base
» Liaheň --> Matris Base
» Centrála --> Matris Base corporation
» Čo sú vlastne zombie a Matris zač?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: Matris Base-
Prejdi na: