Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Predátor (Mutant) EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Predátor (Mutant) EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Predátor (Mutant) EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Predátor (Mutant) EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Predátor (Mutant) EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Predátor (Mutant) EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Predátor (Mutant) EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Predátor (Mutant) EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Predátor (Mutant) EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Predátor (Mutant) EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Predátor (Mutant)

Goto down 
AutorSpráva
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Predátor (Mutant) Empty
OdoslaťPredmet: Predátor (Mutant)   Predátor (Mutant) EmptyPo apríl 01, 2013 8:05 am

Tma. Tma a beznádej. Kto som, čo som, prečo práve ja? Bol som len obyčajná zberba, zberba ktorá sa nedokázala adaptovať okoliu. Zabíjali sme v skupinkách, bez ideí, bez myšlienok, len s pudmi ktoré nám hovorili jedz! Boli to najhoršie časti môjho "nového" ja. Lovili nás ako zvery, a my sme lovili ich.. Teraz je tomu inak, teraz som pochopil svoje bytie. Ľudia.. Vlastne, stvorili sme sami seba, a sami vlastne sami seba aj pomaly ničíme. Je to jasné. Moje poslanie je.. Zničiť to, čo sa ešte nedokázalo zničiť samo.. Ten hlas, hlas v mojej hlave mi to radí. Počujem ho, riadi moje skutky. A ja riadim ostatných. Prečo ja? Prečo som takto skončil ja? Je to ich chyba, za ktorú ponesú následky!

Osobné Informácie...

~Meno a priezvisko~ Jack Willson
~Prezývka~ Predátor
~Vek~ 25 pred nakazením..
~Dátum narodenia~ 11.11, 28.7 je dátum infikácie
~Krvná skupina~ Kedysi 0
~Pohlavie~ Kedysi muž
~Klan/Rod~ Pochádzal z malej rodiny
~Súčasný pobyt~ Matris Base
~Povolanie pred Nákazou~ Učiteľ ekonómie
~Stupeň Nákazy~ Mutant
~Rank~ Najvyššie postavený veliteľ v Matris Base
~Výška~ 203 cm
~Váha~ 101 kg

Vonkajšie a vnútorné črty...
Vzhľad najvyššieho veliteľa Matis Base a takmer všetkých nakazených je ľudstvu stále neznámy. Posledné z dokumentov ktoré stihla istá organizácia, organizácia ktorá stojí za tým všetkým, nazbierať boli tieto malé útržky zo sledovaní a bojov s obrovským Mutantom, ktorý sa zdalo, velil ostatku nakazených. Predátor, ako sa sám nazýva, je veľmi vysokej postavy, meria okolo 203 centimetrov, čo je ľudský nadpriemer. Samozrejme, je mnoho nakazených ktorý dosiahli oveľa vyššiu výšku, príkladom je taký projekt Salazar. Napriek tomu sa radí do vyššej formy mutácie, zároveň s jeho váhou 101 kg, k dosť silným a odolným stvoreniam, k čomu mu dopomáhajú aj jeho špeciálne schopnosti, ktoré vďaka nákaze získal. Napriek všetkým zhromaždeným informáciám toho nie je viac známe, keďže stále nosí na hlave nasadenú železnú masku, pod ktorú ešte žiaden človek nenahliadol, a ak aj áno, nedožil sa dňa, kedy to niekomu nahlásil. Pod ňou sa totiž nachádza zmrzačená tvár, tvár ktorá už nepatrí človeku. Úplne otvorená čeľusť, ktorú dokáže vďaka 4rom výrastkom otvoriť do každého rohu pomyselného štvorca, tvár zdobiacu rôzne výrastky, z ktorých na temene vyrastajú divné čierne a dosť tvrdé vlasy, a nakoniec vypálená značka v tvare naozaj divného T, situovaná na najvyššej časti čela. Čo sa tela týka, pripomína skôr ľudské, potiahnuté akoby kožou plaza. Obvykle nosieva sieťované oblečenie z rôznymi ľudskými lebkami, náhodne sa nachádzajúce po celom povrchu takzvaného brnenia. Dokonca aj krv, aj tá sa zmenila, tentoraz nemá farbu krvavo červenej farby ako u bežných mutantoch, u Predátora sa potoky krvi lejú zelenými farbami..

Keďže jeho povaha sa odvíja od dňa nákazy, nie je nutné rozoberať aký milý a dobrosrdečný človek to bol pred infikáciou. Už nie je človekom, je zvieraťom, zvieraťom s obrovskou inteligenciou, ktorý na svet hľadí rovnako chladne, ako naň hľadeli výskumníci, tvoriaci projekt „Matris“. Dá sa povedať že ide o chladného a krutého tvora ktorý nepozná zľutovanie ani nad stvoreniach rovnakého druhu ako je on sám, nie to ešte na ľuďoch ku ktorým cítim obrovskú a spaľujúcu nenávisť, nenávisť ktorá ho núti loviť ich. Je to však naozaj pokojný tvor, čo nie je u nakazených takmer vôbec vidieť, premýšľa a tak sa zhurta nepúšťa do boja, nevie sa nahnevať, všetko robí s chladnou hlavou. Kvôli pomste na ľudstvu je ochotný ísť cez mŕtvoly. Dá sa tiež povedať že ide o takticky založeného tvora, čo mu umožnilo dosiahnuť najvyššieho postu a tiež najvyššej obľuby u samotnej Matris. Nemá na výber, ale keby aj mal, bude ju poslúchať na slovo, to jej hlas mu ukázal jeho pravú podstatu bitia. Verí že jej myšlienky povedú k záhube ľudstva, ktoré mu spôsobilo toto utrpenie. Myšlienka že oni ho stvorili a teraz ho chcú kvôli tomu zabiť ho núti neustále prehlbovať a prehlbovať svoju nenávisť, čo ústi v jeho vybíjaniu sa na ľuďoch, ktorý prežili. Ale čo najviac, miluje strach, a ten strach najradšej pestuje v ľudských srdciach. Svoje záľuby a svoje nenávisti už dávno stratil, odkedy sa premenil, teraz v jeho hlave koluje len jedno. Neznáša ľudí a miluje, ak sú mŕtvy!

Schopnosti...
Je vopred nutné poukázať že sa nejedná o obyčajného Mutanta situovaného v Matris Base. Jedná sa o hlavného veliteľa a najvyššie hodnosťou postaveného Mutanta, ktorý svojimi schopnosťami prevyšuje väčšinu ako Mutantov tak aj ľudí. Už po dlhý čas je tento mutant na najvyššom rebríčku nežiaducich medzi ľuďmi, napriek tomu sa ešte žiadnej živej bytosti nepodarilo ho nejako vôbec či len zraniť, nie to ešte zachytiť, alebo aspoň počas boja vysledovať nejaké špeciálne schopnosti ziskané mutáciou. A práve vďaka schopnostiam si získal u Matris svoj rešpekt.

Predátor, je vlastne, to čo opisuje aj jeho meno. Je dravec, lovec ešte stále živých ľudí. Nebojí sa smrti, ani bolesti, čo z neho robí ultimátnu zbraň v rukách Matris. Vo všeobecnosti jeho hlavou a prioritnou zbraňou sú 2 ostré drápy, merajúce 20 centimetrov, situované na pravej ruke, odkiaľ sa aj vysúvajú. Nie sú z obyčajného kovu, nikto ani on sám nechápe z čoho tvorené sú, vopred je nutné podotknúť, že sú takmer nezničiteľné všetkými možnými zbraňami na blízko, ktoré ľudia používajú. Už počas boja bolo preukázané, že ani taká motorová píla nedokázala prejsť týmito drápami. Ako už je zo zbrane jasné, ide o bojovníka na strednú až blízku vzdialenosť, dopomáha mu k tomu aj jeho špeciálna abilitka, zneviditeľňovanie sa. Áno, ako už aj z filmu vyplýva, tento tvor dokáže pozmeniť farbu svojej kože a vlastne všetkého na tú istú farbu čo má aj pozadie, ako chameleón. Dokáže nechať zmiznúť svoje telo, ktoré je možné odhaliť len za termo kamier, ktoré snímajú teplo jeho tela. Táto schopnosť patrí k jeho najzákernejším, nikdy neviete kedy vyskočí z poza rohu a neprepichne vás, úplne nepripraveného, keďže je takmer nemožné ho zahliadnuť ľudským okom. Aj keď ani to nie je isté, ľudia s vycibrenými zmyslami dokážu Predátora možno nie vidieť, ale počuť a aj cítiť..

Týmto to však nekončí, s takýmito schopnosťami by nikdy nedokázal stať sa práve veliteľom nakazených. Aj keď už nie tak úžasné ako doteraz, medzi jeho ďalšie schopnosti patrí aj dosť rýchla regenerácia tela, ku ktorej ale nepotrebuje ľudské mäso, ale postačí kľud a pokoj. Proste ak sa normálne zastaví a dá si siestu, jeho telo rýchlo regeneruje. Ďalej sú to jeho aj keď nie extrémne, ale stále dosť veľké body v rýchlosti a sile, samozrejme nedokáže predbehnúť lietadlo, ale dohnať nie príliš rýchle auto, a rukou preraziť kapotu, to ešte zvládne. Samozrejme sa to netýka opancierovaných vozidiel, ktoré len tak ľahko nebude ničiť rukami. A čo sa týka jeho poslednej a možno aj najlepšej schopnosti, ktorú ale nezískal vďaka mutácii, ale práve vďaka vývinu, patrí dosť veľká inteligencia, ktorú väčšina nakazených nemá. Dokáže veľmi logicky uvažovať, dokáže vytvoriť taktiku za pochodu, radí sa dokonca inteligenciou medzi ľudí, a aj medzi nimi patrí do horných rebríčkov. Možno vďaka tomuto získal svoj rešpekt u Matris? No kto vie..

Minulosť...
25.5.2118
Môj obyčajný bežný deň, ktorý sa zdá vyvrcholí mojim infarktom. Tie deti sú čo rok od roku nezvládnuteľnejšie a nezvládnuteľnejšie. Ak prejde mojím ročníkom aspoň jeden študent, môže mi prísť zablahoželať dokonca aj prezident. Ako keby toho nebolo málo, moje finančné problémy sa po rozvode komplikujú a komplikujú. Nemám z čoho platiť výživné, napriek bohatej histórii tejto univerzity mám tak malý plat, až to nie je ani možné. Niekedy pochybujem že tento štát ešte niečo vydrží, a tie chýry ktoré sa roznášajú po svete, o tých živých mŕtvych. Neverím tomu ale čím viac počúvam správy do ktorých sa to dostáva, tým väčšie mám obavy že sa to možno deje. A kde je vlastne ten sľubovaný liek na predĺženie života? Moja matka umiera, mohli by si pohnúť nie?

1.10.2118
Konečne som podal výpoveď, už ma to v tej práci nebaví. Teraz sa musím postarať o svoju matku, ale napriek tomu mám stále pocit že sa niečo zlé deje. Včera v noci keď som sa po práci vracal domov, prisahám že som na ceste lesom zahliadol postavu. Zasvietil som na ňu a ona zmizla, akoby tam nebola. A dnes ráno som v novinách čítal, že tam pred pár dňami niekto brutálne zavraždil. Možno to bol len sen.. Presne len sa mi to zdalo, vracal som sa neskoro, to tie nadčasy.

15.2. 2119
Stalo sa asi niečo naozaj zlé! Neviem ako to popísať, naozaj to bolo strašné! Vo svete, naozaj je to tak?! Naozaj sú tu s nami aj tí živý mŕtvy? Pretože ak áno, som jeden z nich! Znova som sa večer vracal domov z práce, a moje auto vypovedalo službu. Zastavilo a ja som uprostred toho istého lesa bol nútený vystúpiť a pustiť sa do opravy. Popri tom som počul desivé zvuky, no nereagoval som, príliš som sa bál aby som sa niečoho dopustil. Nejakého činu, napriek tomu, že to boli ľudské hlasy. Možno, možno prosili o pomoc, naozaj som sebecký strachopud. Keď už som ale vymenil sviečku od auta, započul som škripotavý zvuk za otvorenými dverami. Stiahol sa mi žalúdok, keď som pomalými krokmi začal pristupovať bližšie, načiahol som ruku, k dverám.. A viac si nepamätám. Už len to ako som sa polomŕtvy zobudil v aute, ktoré stálo pred mojím domom. Nechápem čo sa stalo, akoby sa tá noc neudiala, ale niečo mi z nej ostalo. Na ruke s ktorou som sa načahoval, mi ostala modrá jazva, a úplne vytrhnuté mäso. Na chirurgii mi ju isto zašijú a budem v poriadku...

Posledné udalosti ktoré sa za tu chvíľu udiali nedokázal spísať. Náš Jack dostal hneď na druhý deň silné horúčky, s ktorými ale dlho nedokázal bojovať. Ani jeden z lekárov nedokázali určiť ich príčinu, na tie ale pacient Jack zomrel. Jeho telo bolo pochované, na cintoríne, na najväčšom pohrebisku v Londýne. Čo sa z pánom Jackom stalo po nákaze a následne jeho životopis počas rokov vyvíjania svojej osobnosti v radách Mutantov, to nikto netuší, ale jedno je isté. Tento na prvý pohľad nenápadný človiečik je momentálne jedným z najmocnejších netvorov v rukách Matris. Dôvod, prečo tomu tak je, bude odhalený až neskôr v hre.

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Predátor (Mutant) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predátor (Mutant)   Predátor (Mutant) EmptyPo apríl 01, 2013 8:21 am

Síce oneskorene, ale predsa a to je hlavné.
POVOLENÉ, poveď Zombie k víťazstvu! xD
Návrat hore Goto down
 
Predátor (Mutant)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Charaktery :: Zombie-
Prejdi na: