Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Garáž - Garage EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Garáž - Garage EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Garáž - Garage EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Garáž - Garage EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Garáž - Garage EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Garáž - Garage EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Garáž - Garage EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Garáž - Garage EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Garáž - Garage EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Garáž - Garage EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Garáž - Garage

Goto down 
+3
Angelie
Samuel Janoušek
SuShi
7 posters
AutorSpráva
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe marec 31, 2013 10:57 pm

~Garáž~
Tu nájdete všetky potrebné vozidlá na presun. V podzemných a nad zemných garážach sa nachádzajú vozidlá všeho druhu. Na streche sa nájdu ľahké helikoptéry, či už na krytie, rýchlu prepravu alebo prieskum. Vozidlá sa prideľujú týmom ktoré sú vyslané na misie. Jediný kto má neustále priradené vozidlá alebo sú ich vlastníkom sú Engineerovia a tiež Veliteľ Strongholdu. Vozidlá majú zväčša "Zombie úpravu" to znamená mreže na oknách, radlice. Sú tu kolesové vozidlá ale aj pásové na prejazd všetkých terénov.
Niektoré vozidlá sú vybavené zbraňovým systémom, prípadne inou elektronikou.
Nachádzajú sa tu aj špeciálne vojenské vozidlá ale aj úplne obyčajné prerobené na Zombie apocalypsu.
Lenže palivo nie je neobmedzené a tak si nemôžme poletovať len tak...
Pre predstavu:
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Samuel Janoušek
Shooter 2.
Shooter 2.
Samuel Janoušek


Počet príspevkov : 3
Join date : 23.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPo apríl 01, 2013 6:28 am

Přecházel jsem velkými komplexy garáží a při tom jsem si prohlížel okolní auto. "Tohle není špatný.." Mumlal jsem si pro sebe. Obvzlášt mne uchvátilo jedno auto. Na tu smůlu patřilo šéfovi, takže jsem měl minimální pravděpodobnost, že se s ním svezu. "Rozhodně není na škodu něco takového vlastnit." Otčil jsem se a prohlédl si všechny okolní auto, motorky okolo mne. Nacházel jsem se na přízemí, takže zde nebyly žádné vrtulníky atd.
Po chvíli mě celkem už začalo nudit chodit jen tak, tam a zpět a dívat se pořád na to samé. Nedalo se však nic dělat, protože jsem měl zrovna hlídku v garážích.
"Aspon omrknu vyrchní patra." Pomyslel jsem si a zamířil na vyžší patra.
Jakmile jsem narazil na samotném vrcholu na vrtulníky, usmál jsem se. Tohle jak se zdá mě bavilo více než auta, a tak jsem s otevřenou pusou procházel kolem vrtulníků a jednoduše zíral.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPo apríl 01, 2013 11:34 am

Vošla som do spodných garáži spolu s komandérkou, ktorá súhlasila že pôjde so mnou.
"M114 hm? Pekný stroj. Spoľahlivý. Len má veľkú spotrebu aj keď.. ktoré vojenské a polovojenské vozidlo nemá he?" Uškrnula som sa smerom ku nej. Mali sme spoločnú cestu. Jej vozidlo bolo v podstate hneď pri tých mojich. Prešla som prvým opschodím až niekde ku koncu, kde sa všetky tri stroje nachádzali. Rozsvietila som svetlo a z opaska som stiahla malinkú krabičku do ktorej som raz cvakla. Obojživelný transportér v momente zablikal a bolo započuť, ako keby sa pra´ve otvorili zámky na nejakom trezore. najprv som chcela skontrolovať ten. Predsa len, bolo pravdepodobnejšie použitie jeho na krátke misie, než že ma zrazu z odňa na deň pošlú sedemsto kilometrov do pekla a späť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptySt apríl 03, 2013 7:08 am

"Hodně krát mi zachránil život ještě předtím než jsem přišla do Strongholdu."
Pousmála jsme se a skoro až láskyplně přejela po dveřích svého miláčka.
Když jsem se rozhlédla okolo bylo toho tady celkem dost.
"Nevíš jak jsme na to ze zásobami?" Prohodila jsem a obhlížela si škrábance na autě.
Zmetci..
Přimhouřila jsem oči a povzdechla si.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptySt apríl 03, 2013 9:08 am

"Yup, a pri tom toľko ľudí nás Enginerov podceňuje a s tými ich narážkami, by som ich najradšej niekedy vysadila uprostred metropoly.." Zachechtala som sa až nepríjemným hlasom. Odklopila som jeden z menśích poklopov, ku ktorému som sa musela dostať tak, že som sa vyštverala na strechu. Následne som si nasadila rukavice a vytiahla som odtiaľ podivnú dlhú palićku, ktorá mi vlastne ukazovala rozličné info o stavu oleja či podobne.
"No, čo sa týka paliva viac než dobre.. aspoň myslím. S jedlom je to otázne. Každý deň sa niečo nájde, každý deň sa niečo vyhodí. Situácia sa môže zmeniť zo sekundy na sekundu. Viete si predstaviť, že by do strongholdu zrazu prišla celá.. ja neviem.. skupina preživcích ktorý sa doteraz skrívali ? O počte takých.. dvadsať.. tridsať ľudí ? Bol by to pekný škrt na zásobách." Rozhovorila som sa, pri čom som zavrela poklop späť a presunula som sa znova o niečo dole. Z boku som si zobrala posuvnú "hovadinu" (neviem ako sa to volá xD) na zem, na ktorú som si ľahla a zašla som aj s baterkou v jednej ruke pod auto.
"Je síce pekné čo pre preživčích robíme. Nie sme armáda spásy.. a aj keď sme, jedlo a náhradu za jedlo nie je ľahké zohnať a ani vyrobiť." Dodala som spopod vozidla. Ozvalo sa hlásenie, po ktorom som si takmer trepla hlavu do podvozku môjho auta.
"Už je to tu.." Uškrnula som sa, na čo som rýchlo vyliezla spod vozu a postavila som sa. Dala som si dole rukavice, rozopla som si kombinézu v ktorej mi začínalo byť teplo a s rukávi som si zaviazala ako opasok, aby mi nepadla ešte nižšie.
"Tak ja idem, zatiaľ sa majte." Predhodila som ku Milli a rozbehla som sa na veliteľstvo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyŠt apríl 04, 2013 4:59 am

Když zmizela ještě jsem rychle něco zkontrolovala a pak se rozeběhla pryč.
Ne na velitelství nýbrž oběhnout všechny místa kde by se mohl někdo zdržet.
-přesun-
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 6:00 am

Tak dorazil som do garáži. Ako prvý. Ostatný boli najskôr nejak spomalený, a tak som sa oprel o auto a čakal na ostatných. Na hlave som stále mal okuliare, už som ich ani neskladal. Čakanie som moc nemal rád, a tak som si začal pohmkávať nejakú pesničku len tak z nudy. Rozmýšľal som o misií a o tom, koho vlastne ideme zachrániť. Dúfal som, že akcia bude trvať kratšie než celý deň. Vlastne som nemal ani zásoby na tak dlhú misiu, mala to byť len rýchla záchranná misia, tak som nebol ani na nejakú dlhú misiu pripravený.
Návrat hore Goto down
Alone Wolf
Sniper 2.
Sniper 2.
Alone Wolf


Počet príspevkov : 16
Join date : 10.12.2012

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 6:22 am

Když dorazil do garáže, uviděl tam už jednoho týpka, co čeká. Kouknul se na něho a kývnul na pozdrav. Neměl v žádném úmyslu nějak vyčnívat tak si zalezl někam do temnýho rohu. Po deseti minutách se zvedl a šel si prohlížet auta. A když si je prohlídnul tak se vrátil zpátky do svého rohu, kde si sednul. MacMillena měl na nohách a vyndal colta s pouzdra a začal dělat údržbu. Když dělal údržbu nějak mu vyletěla pružina. „To snad néé.Kde jí mám tět hledat." MacMillena položil vedle a začal hledat po garáži pružinu. „Haha mam jí!!“ Po hodině ji našel a byl šťastný. Sednul si vedle MacMillena a dokoncil tu údržbu. A čekal až příjde spol.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 8:37 am

Rukami som zvierala hárok papiera a pohľadom som si ho premeriavala. Bol to vlastne súpis toho, čo som mala k dispozícii na oboch vozidlách. Cieľ nebol ďaleko no mali sme ísť v dvoch autách čo sa mi vôbec nepáčilo. Bez komentára som prešla pomedzi niektorých už zhromáždených, až som došla k môjmu OT-dvojke do ktorého som po chvíľke nasadla. Naštartovala som, išlo to výborne, chytil na prvý krát. Vyšla som s ním na hlavné priestranstvo ktoré v garáži bolo a následne som z neho znova aj vystúpila. Sadla som si na poklop, ktorý viedol do kabínky vodiča. Takto som čakala, kým sa sem zoradia ostatný, ktorých budem viesť.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 9:33 am

Dorazil som sem s menším meškaním, keďže výber medzi zbraňami mi trošku trval, vzhľadom k chuti všetko použiť. Nakoniec som si zobral moju špecialitku na ruku, katanu na chrbát, tomahawk k boku, a samozrejme tie menšie vecičky, ako boxery a nože, po vreckách a puzdrách. K tomu ešte hák pripnutý hneď vedľa katany. V druhej ruke som ešte držal baseballovú pálku, ktorú som si opieral o rameno. Pohľadom som teraz blúdil po tíme, s ktorým som sa mal ísť zabávať na zabíjaní zombíkov. Bol som ochotný síce ísť aj sám, ale nemal som na výber...
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 8:59 pm

A ja som zrejme dorazila ako posledná...Navlieknutá vo svojom brnení, so svojimi obľúbenými mečmi na chrbte. No vlastne so všetkým, s čím chodím väčšinou na misie. Bude to určite zábava! Svoje blond vlasy som mala zopnuté vo chvostíku, aby mi neskôr nezávadzali v boji. Všimla som si Lonera, ktorý toho mal ešte viac než ja...Čudovala som sa, ako to všetko môže so sebou vláčiť! Ja som sa spoliehala len na svoje špeciálne meče, pre istotu som však mala pri sebe dýky a nejaké náhradné nože strčené v čižmách.
Popraskala som si kosti na rukách, na ktorých som vlastne mala navlečené tie rukavice s pekne ostrými špicmi. Povzdychla som si, rukou som odohnala nejakú mušku, ktorá sa mi usadila na jednej svetielkujúcej časti brnenia, presnejšie na ramenách. Áno, moje brnko svetielkovalo, ale len tak trochu. Neviem, čo doňho moja rodina vložila za látku...Ale to je jedno.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 9:32 pm

Dorazila jsem do garáží se svým vybavením a rozhlídla se po přítomných.
"Kdo z Vás ještě slušně řídí?"
Nadzvedla jsem obočí a koukla se na Angelie.
Nakonec jsem nečekala na odpověď a koukla se na Lonera.
"Pro dnešek jsi druhý řidič, zkus je nikde nevybourat."
Ušklíbla jsme se a rozhlídla se po ostatních.
"Takže s Lonerem pojede Rayn a Chris. S Angelie pojede Cornelie a Alone. Já pojedu před Vámi a pokud se nic nepokazí zastavíme se až v cíli. Pokud bude přeživší zdraví pojede s Angelie."
Nadzvedla jsme obočí jestli to pochopili a čekala až se nějak pohnou.
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 11:40 pm

Postupne tu prichádzali ľudia, čo ma zaujalo. Cornélia mala teda naozaj supermoderné brnenie. Vážne zaujímavé. Loner, ten mal zopár tých ručných zbraní, s ktorými sa bude snažiť rozsekať zombíkov. Tak teraz som len čakal na to, do ktorého auta nastúpi Loner, následne som sa posadil a v hlave mi prebehla myšlienka *Dúfam, že neskončíme niekde v priekope skôr než sa dostaneme do metropoly. Som zvedavý kto to vlastne je ten čo prežil. Bol som prichystaný vyraziť. Už len čakať, kým sa vyrazí .
Návrat hore Goto down
Christopher Christensen
Shooter 2.
Shooter 2.
Christopher Christensen


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyPi apríl 05, 2013 11:45 pm

Byl jsem tu ještě nějakou tu chvilku než přišla Milli tím pádem jsem slyšel její rozkaz. Čekal jsem už jen na to do kterého auta mám nasednout. Byla tu jedna věc která mi vrtala hlavou..ta Milli..byla mi povědomá ale od kud sem jí sakra znal ? ..žeby se mnou už někdy byla v jednotce ? ..ne to se mi nezdá. No nehodlal jsem to teď řešit..vyřeším to po misi
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptySo apríl 06, 2013 1:39 am

Postával som na mieste a neprítomne som sa díval po ostatných. Prebrala ma až informácia, že budem šoférovať. Pod celým zamaskovaním, sa mi vytvoril zarazený výraz. Ja a šoférovať?! Zbláznila sa?! To zomrieme ešte skôr než tam dorazíme. Musel som sa s tým ale asi zmieriť, a zároveň v tom hľadať lichôtku, že vybrala práve mňa, hoci to mohla byť pokojne aj náhoda.
Ako povieš, sťažovanie si ale nechajte pre seba. Prvýkrát som prehovoril nahlas po dlhom čase. Hlas som mal pokojný, trochu chladný a vyrovnaný. Keď už som teda vedel, aká je moja prvá úloha, začal som pozerať po tých dvoch, ktorý so mnou mali ísť. Snáď sa nebudú sťažovať na jazdu, nič by tým asi nedosiahli. Možno tak to, že by som jazdil schválne horšie. Začal som hádzať pohľady už zase po všetkých, a čakal som teda...ani neviem načo, veď som mal rovno sadnúť za volant! Tak som nakoniec tak aj spravil, a chvíľu som si ešte musel aj zvyknúť, keďže...auto som neriadil fakt dlho...


Naposledy upravil Loner dňa So apríl 06, 2013 10:46 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptySo apríl 06, 2013 1:58 am

Po rozkaze, ktorý vydala Milli som sa škaredo zapozerala na okolie.
"Také plýtvanie.. do Otčka sa zmestí desať ľudí bez vodiča.. v plnej výzbroji.." Zamumlala som, na čo som zoskočila dole a podišla som ku zadku môjho obojživelného miláčika. Otvorila som dvojrkídlové dvere a čakala som, kým tam nastúpia tý dvaja. Teda ten chalan s babou. Jednou rukou som sa zatiaľ opierala o bok vozidla a druhou som sa hrala s mechanickým klúčom o veľkosti desať. Kaźdopádne by rana od tejto vezi hodne bolela.
Návrat hore Goto down
Alone Wolf
Sniper 2.
Sniper 2.
Alone Wolf


Počet príspevkov : 16
Join date : 10.12.2012

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptySo apríl 06, 2013 9:44 pm

Zaregistroval slova S Angelie a Cornelie. „To snad né!! To já budu jediný s ženskýma? Tohle nedopadne dobře.“ Povzdechl si, vstoupnul, zandal do pouzdra Colta a MacMillena si vzal, do ruky který vedle něho ležel na zemi. A šel k Angelie která stala u obojživelného transportéru. Uklonil se na přátelský pozdrav a bez keců nastoupil do transportéru.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 2:30 am

"Plýtvání možná, ale když se něco pokazí přežije víc lidí když jsme rozdělení." Prohodila jsem k An a sledovala jak se většina z nich vleče jak kdyby umírali. "Pohněte si, přeživší na nás nebude čekat věčně. Odjíždíme." Zavrčela jsem, zvyk z jednotky..nemohla jsem si pomoct.
Sedla jsem si sama do jednoho z aut a nastartovala, na sedadlo spolujezdce jsem hodila svou výbavu a vyjela jsem z garáží.
-přesun-
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 3:46 am

Počkal som si, kým všetci ku mne nasadli (ale vážne, už si trošku pohnime xD). Akonáhle sa tak stalo, naštartoval som, a rovno som aj vyrazil hneď za Milli. Zatiaľ to vyzeralo, že pôjdem bez problémov...zatiaľ. Stačilo by menšie vzrušenie z boja, prípadne by stačilo zahliadnuť nejakú skupinku zombie, a už by to bola divoká jazda. No čo, keď už som raz mohol šoférovať, tak si to aspoň užijem!
Presun
Návrat hore Goto down
Christopher Christensen
Shooter 2.
Shooter 2.
Christopher Christensen


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 4:40 am

Ani jsem se pořádně nestihl uvelebit a už sme byly na cestě..supr no. Sedl jsem si k oknu a zbraň držel pevně v ruce (přesun)
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 4:43 am

Keď nastúpili obaja, zavrela som za nimi dvere a sama som skočila do kabínky vodiča. Vedľa seba som mala moje vybavenie, ktoré bolo rozhodne .. no bolo ho hodne. Zapla som vysielačku s kabínkou, rovnako ako aj klimatizáciu a naštartovala som. Pozrela som sa do obrazovky, čo bol vlastne môj jediný výhľad na svet. Našťastie ich tam bolo viac a vlastne mi ukazovali celý obvod vozidla. Vycúvala som z garáže a pomalšou rýchlosťou som ju aj opustila.
"Tam vzadu máte ovládanie na pristavený gulomet. Keby sme sa ocitli obkľúčený tak ho neváhajte použiť. Cez všetko sa prejsť len po kolesách nedá." PRehovorila som do vysielačky
(presun(
Návrat hore Goto down
Cornelia Blackwood
Fighter 2.
Fighter 2.
Cornelia Blackwood


Počet príspevkov : 14
Join date : 24.03.2013

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 6:48 am

Zamračila som sa na toho muža...To akože mám cestovať s ním? Viac by som ocenila ženskú spoločnosť...Nemyslela som tým, že som lesba, to nie, ale predsa len sa dá lepšie porozprávať so ženami než s mužmi. Nijak som však neprotestovala, rozkaz je rozkaz, a tak som si nasadla do toho transpontéram pričom som si vytiahla tie svoje špeciálne meče a kontrolovala, či sú v poriadku. Nemusela som to robiť...Ale istota je guľomet. Nahlas som si povzdychla...Už som sa nevedela dočkať toho, až tým zombíkom a čo ja viem ešte čomu odseknem hlavu. Mojim cieľom bolo a stále je pomstiť mojich rodičov...Pokračovať v ich stopách a bojovať za záchranu ľudského pokolenia...Po nejakej tej chvíli sme vyštartovali, nad tým, že v prípade npdze máme použiť guľomet, som sa len pousmiala. Strieľala som len málokedy, takže ja sa toho určite neujmem...(presun)
Návrat hore Goto down
Rayn
Sniper 2.
Sniper 2.
Rayn


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.03.2013
Age : 26

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 7:18 am

Tak keď som si nasadol a odišiel myslel som hlavne na to, že či prežijem. Vždy pred misiou na mňa prišiel nejaký zlý pocit. Asi to bol strach z ohrozenia. Potrepal som hlavou už v idúcom aute a hneď ma ten pocit prešiel. Tak už sme mohli vyraziť.
Presun
Návrat hore Goto down
Alone Wolf
Sniper 2.
Sniper 2.
Alone Wolf


Počet príspevkov : 16
Join date : 10.12.2012

Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage EmptyNe apríl 07, 2013 8:38 pm

/Přesun
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Garáž - Garage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Garáž - Garage   Garáž - Garage Empty

Návrat hore Goto down
 
Garáž - Garage
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: Stronghold-
Prejdi na: