Post Apocalyptic Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG z prostredia PostApocalyptic
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Mesto tieňov
Sektor č.1 - Metropola EmptySt september 04, 2013 7:07 am pre SuShi

» Wolfik (konci)
Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 25, 2013 10:14 pm pre Alone Wolf

» Zbrojnice, střelnice, cvičiště
Sektor č.1 - Metropola EmptyPo apríl 22, 2013 11:32 pm pre Lucy Salvatoria

» Byt č. 14 - Jacka a Gi
Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 20, 2013 9:29 pm pre Jack O´Connor

» Sektor č.1 - Metropola
Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 20, 2013 4:26 am pre Cornelia Blackwood

» Alexander Evans (FIGHTER)
Sektor č.1 - Metropola EmptySt apríl 17, 2013 6:32 am pre SuShi

» Hangár MCRI
Sektor č.1 - Metropola EmptyUt apríl 16, 2013 7:29 pm pre Face

» Sushi, Admin
Sektor č.1 - Metropola EmptyPi apríl 12, 2013 4:23 am pre SuShi

» Nepřítomnost/Absence
Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 11, 2013 8:15 am pre Salazar

» Vstup --> Matris Base
Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 11, 2013 7:37 am pre Marry


 

 Sektor č.1 - Metropola

Goto down 
+10
Adrian Blade
Christopher Christensen
Sheyla Minester
Ellie Berry
Angelie
Achan
Laxus Dreyar
Marry
Salazar
SuShi
14 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
SuShi
Admin
SuShi


Počet príspevkov : 45
Join date : 30.09.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyNe marec 31, 2013 10:39 pm

Sektor č.1 - Metropola 17_07_12_by_sanchiko-d57lrb3
Miesto kde sa týčia mrakodrapy ktoré boli kedysi obývané ľudmi. Opustené parky, schátrané kolotoče a mosty. Kedysi veľké mesto ktoré kvitlo korupciou a peniazmi. Dnes jeho sláva úplne zhasla. Mesto ktorého pôvodné meno sa už ani nevie je pomenované ako Sektor č.1, nazývaní ako Metropola. Vo veľkom meste kde bolo veľa ľudí je možné stretnúť mnoho infikovaných. Tým pádom je veľká šanca že narazíte na masu zombie. Stronghold niekedy robí výpravy práve sem kvôli zostávajúcim preživším ktorý majú problém sa dostať z mesta.
Návrat hore Goto down
https://postapocalypticarmy.slovakforum.net
Salazar
Mutant
Salazar


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.03.2013
Bydlisko : Tam kde usinám.

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPo apríl 01, 2013 6:13 am

Z jednoho mrakodrapu z dolního patra šel slyšet obří randál. "AAAggghhh!!!!" Znělo okolními ulicemi. Něco se začalo dít. Na zadní stěně dolního patra mrakodrapu se objevovaly male škrábance, ktere se rozrůstaly, až do doby dokud nepokryli celou stěnu. Zrazu stěna pukla a povstal menší výbuch. Nějaká osoba vyletěla z kouře bez hlavy. Kolem osoby tryskalo plno krve. Byla to žena. Odhadem mohla mít tak 28 let. Z jejího kyrku tryskala krev jakoby z nějake fontány. Z kouře vyšla další osoba. Z počátku na ní nešlo dobře vidět, ale když kouř trochu ustoupil, odhalil ji. Byl to mutant. Jeho výška mohla mít něco přes dva metry. Své drápy zabodl do břicha ženy, křičejíc při tom. "Gggaaahhh!!!" Ve svých ústech měl půlku hlavy ženy. Její mozek tam již dávno nebyl. Z hlavy viselo pár věcí (oči atd.). Mutant doslova zhyltal hlavu i zbytek jejího těla. Mutant začal hlasitě sténat a ještě hlasitěji křičet. "GGGaaahhh!!!"
Pote se rychlým škubnutím hlavy podíval za sebe. Svým ocasem máchal kolem.
Najednou nastalo ticho. Mírny vánek zafoukal jeho směrem. Mutant opět někoho zacítil, a tak se vydal na svůj lov. Právě byl večer. Obloha již teměř celá ztemněla, což Mutanta postavilo do velké výhody při jeho lovu.

Návrat hore Goto down
Marry
Mutant
Marry


Počet príspevkov : 17
Join date : 27.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPo apríl 01, 2013 7:04 am

Predo mnou stál jeden zo zombíkov. Nebola som si tak úplne istá, či som ako jediná po nakazení nestratila zmysel pre humor no momentálne som sa viac než dobre zabávala. Kto vie, kde som našla basebalovú loptičku, teraz mi však poslúžila vynikajúco. Zombík tam len tak stál, zatiaľ čo som mu sama na hlavu položila loptičku a pozorne som si ju premerala. Pripravila som si basebalovú pálku v pravej ruke, s ktorou som si mierne poklepkala po ramene. Rozmýšľala som, ako to odpáliť tak, aby som netrafila zombíka. Nakoniec som sa proste napriahla a treest... zombík si to preletel s roztrieštenou hlavou niekoľko metrov smerom odo mňa.
"Au.. heeeh.." Zachechtala som sa, pri čom som si znova začala poťažkávať basebalku.
"Tak, som sa trocha netrafila.." Poškrabala som sa vo vlasoch a trocha lenivým krokom som si to zamierila cez nejakú hordu, kto vie kam. Rozmýšľala som, že sa vrátim do hniezda... alebo tiež Matris Base. Pochopiteľne som ešte musela nájsť danú loptičku, veď s čím iným som sa tam mala hrať ? Bola tam nuda. Nebola som ako ostatný zombíci ktorých asi bavilo stále len chodiť a myslieť na to, ako niekomu zožerú mozog.
Návrat hore Goto down
Salazar
Mutant
Salazar


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.03.2013
Bydlisko : Tam kde usinám.

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyUt apríl 02, 2013 6:18 am

Mutantův lov proběhl úspěšně, i když mu zabral celou noc. Jako obvykle jeho čich nezklamal.
Člověk kterého tak dlouho hledal se pohyboval na druhém konci metropole, což mutantovi jeho lov o něco ztížilo.
"Aaaggghhh!!!" Ozyvalo se zase okolními ulicemi. Mutantův chtíč byl neukojitelný.
Zrazu se mutant utišil a ohlédl se. Okolo byly ruiny budovy, v které tuto noc proběhl menší boj. Kromě mutanta a one mrtvé již osoby, kolem nebyl nikdo víc. Mutant však tomu nevěnoval příliš pozornost a začal se věnovat svému jídlu. Tentokrát se nejdříve zakousl do břicha a sežral vnitřnosti.
Jakmile mutant dojedl, jeho chtíč se zvětšil. Neustále řval. Byl docela nervozní. "Gggaahhh!!" Svým ocasem mával na všechny strany. Najednou nastalo ticho, tento krát se mutant ale nevydal na lov, tentokrát se vydal směrem k Matris Base.
(Přesun)
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySt apríl 03, 2013 5:10 am

Jako vždy jsem byl ve své dílně kde jsem si dopřával zasloužený odpočinek. Když jsem se však natáhl pro pivo do ledničky tak už žádné nebylo což mě celkem naštvalo, jelikož jsem měl na něj opravdu chuť. Byl jsem tedy nucen se podívat ven pro další, naproti přes ulici byl obchůdek kde by snad mohli ještě nějaké mít. Okolo ale stále bylo dost nemrvých a tal jsem musel jít ze střechy a přeskakovat. Po té době co zde sídlím jsem okolní dveře na střechách pozamykal, abych neměl náhodou návštěvu. Avšak zombíci neuměli skákat přes střechy takže i tak jsem byl v pohodě. Moji střechu jsem měl zabezpečenou a střešní vchod byl dobře zabezpečený. Dostal jsem se až k obchůdku kde jsem se proplížil kolem aut až přímo dovnitř, jednoho nebo dva zombíky jsem musel odpravit ale tiše, proto jsem si tentokrát sebou vzal nůž a položil je tiše na zem. Došel jsem k ledničce a vzal si pár piv. Dal si je za opasek a naštěstí držely. Než jsem se ale nadál tak zombie se nepozorovaně dostávaly do obchodu bez mého vědomí a když jsem se otočil tak byly skoro u mně. Já jsem se rozebhěl k druhému východu jenže tam byly další a tak jsem zamířil ke schodům kde naštěstí ještě nebyly. Vyběhnul jsem schody nahoru a běžel na konec chodby kde jsem rozbil okno. Zombie už přišly už do chodby a že jich bylo požehnaně, já jsem chtěl slézt po trubce, která držela k baráku když z jednoho pokoje vylezl zombie a chtěl mě pokousat. Já jsem ho z leknutí chytnul a prohodil oknem a on se dole rozplácnul. Pak jsem slezl po trubce a než se zombie stihly zase dostat dolů tak už jsem vyšplhal na další střechu nízkého baráku a přešel na střechu u dílny a dostal se skrz poklop do svého zabezpečeného domu. Zamknul jsem a pak jsem se s oddychem natáhl na gauči jakmile jsem jedno pivo si dal do pravé ruky a zbytek do ledničky. Lehnul jsem si na gauč a řekl si " Ti zombie jsou čím dál čipernější, měl bych asi brzy rozestavět nějaké zátarasy, aby furt neotravovaly před domem. " Otevřel jsem si pivko a napil se. Relaxoval jsem a přemýšlel jestli tu navždy zůstanu sám.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySt apríl 03, 2013 10:58 pm

V akej pochmúrnej atmosfére si doteraz mladý Laxus žil, sa ani nedala porovnať s atmosférou ktorá práve nastala. Aj Laxus si mohol povšimnúť, aké nastalo zrazu ticho, a striedavý škrekot nebohých zombie ustál. Nemŕtvy stíchli a ulice naozaj doslova vymreli, čo sa nestávalo často. Zo stále zatiahnutej oblohy začali na zem padať malé kvapky dažďa, ktoré ako jediné vydávali zvuk. Zimomriavky a chlad, to jediné mohol cítiť, ba dokonca aj neblahé tušenie, že sa stane niečo naozaj zlé. Kvapky sa zväčšovali a zľahka bubnovali na steny dielne, v ktorej sa usadil keď. Oblohou prerazil blesk, ktorý na malý okamih osvietil prázdne ulice, vopred je nutné poukázať, že telá, ktorá sa doteraz mŕtve povaľovali po chodníkoch zmizli..

Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySt apríl 03, 2013 11:33 pm

Ležel jsem si do teď na svém gauči a odpočíval během těchto dní, když v tom jsem uslyšel zvuk blesku dopadajícího na zem těsně po hlasitém dešti. To však nebylo jediné, nastalo až hrobové ticho a na ulici jsem neviděl skrz kukátko ani jednoho zombie. Bylo to velmi zvláštní kam se mohli všichni podít. Toť byla otázka na kterou jsem nemohl prozatím odpovědět. Vzal jsem si svůj oblek a v nich pár zbraní, ale nebral jsem žádnou těžkou zbraň takže brokovnici jsem nechal v dílně. Vyšel jsem ven dveřmi a zavřel za sebou, procházel jsem ulicí a rozhlížel jsem se kolem. Ani mrtvoly zde už nebyly což ve mě vzbuzovalo zvláštní pocit jako by se mělo něco stát. Rozhlížel jsem se do dálky a snažil se vyhlídnout někoho nebo něco, jelikož se mi to ticho zdálo až moc podezřelé. Spíše to vypadalo jako bych měl být snad loven, jelikož jak jsem znal z filmů tak vždycky před lapením kořisti nastalo hrobové ticho. Byl jsem ve středu ulice a pokračoval jsem dál a žádného zombie jsem stále nepotkával. Co za tím vězí? Tohle mi nepřijde normální aby blesk a trocha deště odstranili všechna těla z ulic na jeden zásah. Něco mi tu nehraje, nejspíš bych se měl vrátit. Pomalu jsem se vracel k dílně a tam mě napadlo, že bych mohl ještě před vstupem zatarasit před budoucími zombie cestu, avšak jsem si nechával ukrytej východ pro motorku, kdybych musel nouzově opustit město.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 04, 2013 4:38 am

Laxusovi sa však už nepodarilo dôjsť naspäť k dverám, a už nie aby ich zatarasil. Moment ticha postačil nato, aby vzbudil hrôzu v srdciach každého živého človeka, nachádzajúceho sa na tejto ulici. Chladný dážď bubnoval na jeho telo, premáčal mu oblečenie, ale ticho ostávalo. Desivé, ale len čo sa otočil, že sa vráti k dielni, v diaľke, sa ozval zvuk motorovej píly. Človek?! Ale veď to tu už dávno bolo mŕtve, ako inak sa podarilo naštartovať motorovú pílu? Tie zombícke bezmozgovce to predsa nedokázali! Zvuk sa približoval, ale to čo vyšlo spoza rohu, nemohlo nechať na tvári Laxusa optimistické nádeje, že stretne živú bytosť, byť, motorová píla, nebola v rukách už živej ľudskej formy. To čo ju držalo ani nešlo popísať, malo to najmenej 2 metre, bolo to vysoké ale chudé, napriek tomu pach zhnitého mäsa bolo cítiť na míle ďaleko, prudký dážď to ale zmýval. Tajomná postava, s už sivastou pokožkou a nie príliš príjemným pohľadom ani na okamih nezaváhala keď ho zazrela, a z obrovským jakotom sa rozbehla za ním. Bola naozaj rýchla, posledná šanca bola dostať sa rýchlo do dielne, ale cestu mu začali zatarasovať hordy zombie, ktoré sa zrazu začali rojiť zo všetkých možných puklín, kde sa dokázali schovať. Predsa sa niečo v pozadí našlo, a to malý obchodík, s vypáčenými dverami, kde bolo prázdno. Obchodík v ktorom naposledy vyberal pivko. Desivé, viac sa to pokašľať asi viac nedalo.
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 04, 2013 4:54 am

Když jsem zamířil k dílně tak jsem však nemohl přehlédnout cosi zvláštního. Byl to podivný zombie stojíc několik metrů předemnou a držel v rukách nastartovanou motorovou pilu a k mé dílně se hrnula hotová armáda zombie přisluhovačů. Tak to ať mě vomejou jestli tohle se mi jen nezdá. Moje pozice už byla tak či tak prozrazena takže nebylo třeba si dělat starosti s hlukem. Vytáhl jsem magnum i tu druhou pistoli a začal střílet po tom chlápkovi. Byl však trochu dál než jsem obvykle uměl dostřelit, ale trefoval jsem se. Občas jsem se mu trefil do kolene, břicha, ba dokonce do hlavy, ale stále stál. Dál jsem se tedy na útěk a ještě několikrát jsem mu vystřelil do hlavy magnumem, který měl celkem sílu. Utíkal jsem do obchodu, který se zdal prázdný a hledal nějaké věci, které by mi mohli pomoc jak proti hordě zombie na ulici tak proti tomu velikánovi jestli jsem ho tou poslední kulkou vystřelenou neodpravil. Našel jsem jakousi kovadlinu v horním patře obchodu a dotáhl ji až k oknu. O zombie, kteří byli v tom patře jsem se postaral, aby mě nekousli náhodou zezadu nečekaně. Čekal jsem u okna s kovadlinou až dojde ten zombie k vchodu do obchodu. Aby se ke mě dostal musí jít po schodišti, ale nejdřív musí vejít do obchodu a já měl v plánu mu hodit při vstupu kovadlinu na hlavu. Snad to vyjde, jinak tu s ním bojovat v tomhle prostoru bude takřka nemožné.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 04, 2013 10:15 am

Laxus mal naozaj dobrú trefu, nato že sa na streľbu až tak nešpecializoval, nenechalo to na zombím takmer žiadne následky. Akoby sa strely zaryli, ale to bolo tak všetko, predsa len Zombie už nemal v sebe všetky aktívne orgány, ako tomu bolo u človeka. Tiež bol viac inteligentný ako obyčajná zberba, preto sa pred pádom kovadliny zastavil, a s meme výrazom „dafuq“ sledoval ako rozčapilo obyčajného zombíka vedľa neho. Tváro točil k oknu kde zahliadol Laxusa, a s výkrikom vletel do obchodu, vrčiac a hádžuc motorovou pílou do všetkých strán, s hordou zombíkov za prdelou. Východy boli blokované, ale čo okno?
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 04, 2013 10:26 am

Trochu jsem se zarazil když ten podivnej zombík uhnul kovadlině a zařval na něj " A prdel si ze mě neděláš? " Zařval jsem na něj celkem hlasitě s vytočeným výrazem. Viděl jsem jak se celá horda cpe do toho malého baráku i s tím pošukem s motorovkou. Použil jsem zase tu trubku jako posledně a slezl jsem dolů zatímco se ostatní dostávali nahoru a pak jsem běžel do své dílny a za sebou zamknul dveře a ujistil se, že ten pošuk není za mnou. Sledoval jsem ulici kukátkem. Tak kde je ten motorovej pošuk? Snad ho nenapadne se podívat na tohle místo. To bych musel jít znovu ven a rozbít mu tlamu aby neprozradil ostatním moji skrýš.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyŠt apríl 04, 2013 10:35 pm

Keby len tá zmutovaná a už úplne zhnitá forma mŕtveho života mohla rozprávať, isto by Laxusovi povedala niečo nepekné, preto sa mohol uspokojiť len zo vztýčeným prostredníkom, a následným samovražedným skokom otvoreným oknom, keďže pád ktorý nastal po vypadnutí neprežil. Laxus sa predsa len dostal do dielne, ale dlho si tam pokoj neužil, keď za divného pocitu sa otočil, a zahliadol vo vnútri množstvo zombíkov, nahnať ho tu bola prvá fáza, akoby niekto tým zhnitým formám velil, takúto stratégiu oni vymyslieť nemohli. A presne vo chvíli keď sa asi 5 zombie začalo blížiť k Laxusovi, niečo veľmi silno vrazilo do dverí, až ohlo opancierovaný plech..
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPi apríl 05, 2013 12:34 am

Zamrazilo mě na zádech když jsem uslyšel za sebou ten zvuk a mrtvolný zápach a když jsem se otočil tak tam bylo plno zombie. Jak se sem sakra dostali? Dyť všechny vchody jsou zapečetěné takže se nemohli nikterak dostat dovnitř. Kde je ta brokovka? Neměl jsem moc času a zombie se ke mě blížili. Brokovnice ležela vedle dveří na stolku, ale když se ozval hlasitý zvuk nárazu na pancéřované dveře tak mě to vykolejilo a prudce jsem hmátl po brokovnici a svezl se po stole kde byla a začal střílet po zombíkách. Brokovnice má širokej rozptyl a tak se mi je povedlo rozstřílet a všichni leželi na zemi. Nevěděl jsem co je dole, ale brzy se to dostane dovnitř. Měl jsem jedinou možnost a to ústup na střechu. Běžel jsem po schodech a poklopem na střechu a poklop za sebou zaklapnul a zamknul. Rozhlížel jsem se kolem sebe zdali tu nejsou nějací zombie na střeše, ale zatím jsem žádného neviděl a ustupoval od zamčeného poklopu a vyčkával co se bude dít. To je snad zlej sen. Jak se proboha mohli dostat dovnitř? Musím svoji dílnu získat zpět a opravit ji, mám tam svoje věci. Ještě že jsem si vzal sebou do šatů ty rukavice, ještě by se mohli hodit kdybych musel bojovat na blízko.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPi apríl 05, 2013 1:08 am

Myšlienku na návrat mohol vo chvíli keď obrovský mutant prerazil vchodové dvere do dielne, nechať plavať. Zvuk škripotu a buchotu sa v dielni ozýval naďalej, a stále sa približoval, akoby mieril rovnakým smerom, prenasledujúc Laxusa. A to sa aj stalo vo chvíli keď sa začali aj tieto dvere rozbíjať, akoby niekto s obrovskou silou a kladivom razil do dverí, ktoré ten nápor nevydržali a tiež sa rozleteli. A vtedy mohol Laxus zahliadnuť, čo zato môže. Na strechu sa vyrojilo kopu pomalých zombie, ktorý chránili obrovskú, možno trojmetrovú osobu s kladivom a divnou železnou pyramídou na hlave, ako s kladivom väčším ako samotný Laxus si to pomaly namieril k vydesenému preživšiemu.
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPi apríl 05, 2013 1:31 am

Na střechu se opět dostalo několik zombie, ale tentokrát byl s nimi někdo kdo nevypadal rozhodně na někoho slabého. Soudě podle toho jak vypadal, držel v ruce a bylo u něj zombíků tak jsem usoudil, že rozhodně není na mojí straně. Vzal jsem si z opasku svoje dvě pistole a začal střílet do nich. Na všechny zombie to zabralo, ale na toho tří metráka to nemělo žádný účinek. Tenhle vypadal, že boj s nim buď půjde o hubu nebo jen o to, zdali to přežiju a uteču hodně daleko. Já jsem se však rozhodl bojovat. Pistole jsem přebil a dal si jich do oblečení, no vlastně za opasek, brokovnici jsem odhodil kousek stranou, aby mi nepřekážela. Vzal jsem si svoje rukavice pro přímý boj a doufal jsem v zázrak. " Tak. Souboj jeden na jednoho. Si nám nějak moc vyrost " Sundal jsem si svůj vršek, aby mi nepřekážel. Okolo obou rukou jsem měl stále ten plech proti kousnutí, ale nijak zvlášť mě nespomaloval a zaujmul jsem s nasazenými rukavicemi bojový postoj.


Sektor č.1 - Metropola Fmapostermajorarmstrong
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 2:16 am

Laxusovi sa neuveriteľne darilo, ale ako už oznámil, náboje mu dochádzali a zombíkov bolo v dielni požehnane. A to nebol najväčší problém, problém tvoril takzvaný „Pyramid Head“, ktorý si razil cestu od zombíkov k Laxusovi, pričom sa neostýchal zabíjať z vlastných rád. Na Laxusov spôsob si aj on zhodil vrchný dotrhaný odev, následne čoho predviedol svoje obrovské svalstvo. To však nebol jeho hlavý atribút, ten hlavný, bolo jeho až desivé sťahovanie z kože! Ak sa človeka raz dotkne, ako papier z neho strhne kožu, preto boli boje na blízko, ktoré riskoval Laxus, naozaj nebezpečné. „Pyramid Head“ sa rozbehol naproti, s namierenou päsťou, pripravený ho ako zápasník v boxe zasiahnuť pravým hákom pod bradu.
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 2:29 am

Na to jak byl obrovský běhal docela rychle a nečekal jsem jeho rychlost při takovém těle. Zasáhl mě i když jsem se kryl a já odletěl na další střechu. Cítil jsem se jako kdyby do mě narazil kamion a já letěl ještě do zdi. Téměř jsem nemohl dýchat a snažil se popadnout dech. Po nějakém tom vykašlávání jsem chytil druhý dech. Pyramid head se blížil a já nevěděl jestli se chystá přeskočit na tuhle střechu. Nebyl jsem na své střeše takže jsem se už tak o svůj domov bát nemusel. Postavil jsem se a hlasitě vydechoval, nic jsem mu však neřekl. To že jsem schopný se po tomhle úderu postavit hovořilo samo za sebe.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 2:38 am

A mal naozaj pravdu, čo sa týkalo rýchlosti a sily „Pyramid Heada“ bol na dosť veľkej úrovni, čo nasvedčovalo aj jeho behu naproti Laxusovi a jeho obriemu skoku, keď dosť tvrdo a s revom dopadol na kamennú dlažbu strechy, neďaleko domláteného Laxusa. Napriek tomu sa zdal „Pyramid Head“ v plnej kondičke, a znova si to s revom a s natiahnutou pravou päsťou, v ktorej už ale zvieral svoje obrovské kladivo, namieril na Laxusa, a švihom mienil preraziť ním ďalšiu stenu. Toto bol ale pomalší útok, hlavne vďaka veľkosti a hmotnosti zbrane, tak sa dalo očakávať, že sa Laxus vyhne.
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 2:47 am

Měl jsem plán a doufal jsem, že by mi mohl vyjít. Jenže na to jsem ho potřeboval dostat na střechu což se potom stalo. Blížil se zase ke mě a rozmáchnul se svým obřím kladivem. Tentokrát mu to ale trvalo o něco déle než se po mě rozmáchnul a tak tak jsem se vyhnul úderu kladiva. Když pyramid head praštil do země tak začala trochu praskat. Mohl jsem využít skulinky, takže jsem se napřáhl vší silou pravé ruky na které jsem měl svoje upravené boxerské rukavice. Kolem mé ruky se začala hromadit elektrický výboj a já praštil do země. Nastal výbuch pod Pyramid Headem a zem se i pod ním propadla. Laxus tak tak stihl odskočit od propadajícího se místa střechy. Postavil se a sledoval místo dole a z jeho ruky šla pára po tom výboji.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 3:02 am

Nevediac ako sa to ale mohlo „Pyramid Headovi“ podariť, pád z výšky prežil, a vďaka sutinám sa takmer nezranený, len biely od omietky, vytrepal hore naspäť na strechu. Neočakávane hodil proti Laxusovi svoje obrovské kladivo, a keď odskočil, neuveriteľne rýchlo sa dostal pred neho. Bol čas ukončiť to, „Pyramid Head“ to vedel, preto narýchlo natiahol dlaň k Laxusovej hrudi..
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 3:11 am

Byl jsem docela dost překvapený, že stále stojí a ještě vyskočil nahoru zpět. Odskočil jsem od letícího kladiva, které po mě hodil. Během chvilky byl však u mně a natahoval mi ruku k hrudi. Cítil jsem, že je něco v nepořádku a jakmile eby se mně dotkl tak by se mnou byl konec. Musel jsem použít svoji vychytávku s blokovacím úderem. Jakmile na mě natáhl ruku tak jsem levačkou posílenou bleskem odrazil ruku směrem nahoru, ale aby to nebylo málo tak jsem mu zasadil drtivou ránu pravačkou. Když se ho moje pravačka dotkla, prošel jím extrémně silný výboj, který ho musel určitě odpálit daleko ode mně. Spotřebovával jsem ale celkem dost energie i když jsem bojoval chvíli tak jsem se snažil dýchat klidněji a z hluboka.
Návrat hore Goto down
Achan
Najvyššie postavený Mutant



Počet príspevkov : 22
Join date : 19.12.2012

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 3:14 am

Laxus si ani neuvedomoval aký bol jeho úder luxusný, a že táto rana by do hrobu určite poslala nejedného zombieho, ale toto nebol obyčajný zombie, toto bol predátor, ktorého svalová hmota sa odrážala v jeho hmotnosti. Obrovská masa svalov sa napriek úderu nezvalila na zem, samozrejme ju to odhodilo ale ostala stáť, a ešte s väčším revom, akoby ju Laxus ešte viac rozzúril sa „Pyramid Head“ rozbehol naproti Laxusovi, s hlavou na ktorej mal železnú pyramídu sa mu snažil ako nosorožec naraziť do brucha..
Návrat hore Goto down
Laxus Dreyar
Engineer 2.
Engineer 2.
Laxus Dreyar


Počet príspevkov : 13
Join date : 30.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptySo apríl 06, 2013 3:22 am

Odpálil jsem Pyramid Heada docela daleko, jenže ten chlápek byl tak houževnatý, že ho ani toto nesložilo což mě velice překvapilo. Rozeběhnul se proti mně a já už byl vlastně na okraji střechy. Všiml jsem si však toho, že na jeho přilbe byly otvory zamířené dolů takže mě přesně zřejmně nemohl vidět. Byla to jen teorie a já byl stále ve velké šlamaštice. Těsně než do mně narazil tak jsem uskočil na stranu a Pyramid Headovi se mohlo stát to, že buď zakopl o okraj střechy nebo ten okraj prokopl a spadnul hlavou stejnak napřed.
Návrat hore Goto down
Angelie
Engineer 2.
Engineer 2.
Angelie


Počet príspevkov : 18
Join date : 28.03.2013

Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPo apríl 08, 2013 8:29 am

Zaradila som celkom slušnú rýchlosť. Zároveň ale nie tak rýchlo na to, aby som nestihla zareagovať na prípadné problémy. Zvuk motora OT-čka sa trocha ozíval no s tým som už teraz nespravila nič. Celé vozidlo som odparkovala blízko miesta, kde boli súradnice nášho cieľa.
"Vytupujeme." Zahlásila som do vysielačky tým dvom vzadu, pri ćom som uvolnila zámku, vďaka čomu mohli otvoriť dvere na zadnej časti OT-čka. Sama som otvorila poklop a vyliezla som na strcehu OT-čka. Rozviazala som si na páse kombinézu a natiahla som si ju aj cez ruky, zapla som sa a okuliare som si strčila na oči. Nemali žiadny ochranný faktor. Boli čisto na to, aby mi nič nepadalo do očí. Z mojej kabínky som vytiahla dosť veľký batoh, ktorý som si zavesila na chrbát. Následne som si cez rameno, hruď a chrbát zavesila aj brokovnicu a pomaly som ju odistila. Začala som si prezerať okolie. Čakala som, kým tý dvaja vystúpia a asi aj kým prídu ostatné tými.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola EmptyPo apríl 08, 2013 8:35 am

Zastavila jsem kousek od Angelie a zůstala sedět v autě a očima prolétla okolí. Zatím to tu bylo klidné...zatím.
Čapla jsem zbraň a vystoupila z auta, klíčky jsem tam nechala kdyby mě náhodou kousli tak ať nepřijde skupina o auto. Obešla jsem auto a počkala až vystoupí všichni. Potřebovala jsem je rozdělit a hlavně určit kdo povede druhou skupinu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sektor č.1 - Metropola Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sektor č.1 - Metropola   Sektor č.1 - Metropola Empty

Návrat hore Goto down
 
Sektor č.1 - Metropola
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Post Apocalyptic Army :: Textová Hra :: Post Apocalyptic Army :: Herné Miestnosti :: Cities-
Prejdi na: